Odkryj


Nadjeżdża crossover

Poznaj Nowego SEAT-a Arona. To dynamiczny crossover stworzony dla odważnych. Zaawansowany. Mocny. Wydajny. Gotowy, by razem z Tobą ruszyć na podbój miasta.Czas namieszać

Czy masz swój ulubiony kolor? SEAT Arona dostępny jest aż w 10 kolorach! Dodatkowo, możesz także dopasować kolor dachu – do wyboru masz czarny, pomarańczowy lub szary. Decyzja należy do Ciebie.


Daj się zaskoczyć!

Lubisz mieć wszystko pod kontrolą? Technologia Ci w tym pomoże. Czy będzie to schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu, 8-calowy wyświetlacz z opcją Full Link, czy system bezprzewodowego dostępu i uruchamiania samochodu z przyciskiem Heartbeat, w nowej Aronie zawsze nad wszystkim masz kontrolę.

  • 8-calowy wyświetlacz z opcją Full Link
  • BeatsAudio™
  • Ładowanie bezprzewodowe
  • Przycisk Heartbeat

Stawiaj odważne kroki

Śmiało, do przodu! Nowy SEAT Arona czuwa nad Tobą. System kontroli odstępu Front Assist. Sześć poduszek bezpieczeństwa. System monitorowania martwego pola. Asystent parkowania. System rozpoznawania zmęczenia. Z nimi wszystkimi, w nowym crossoverze SEAT-a Arona, możesz bezpiecznie odbyć każdą podróż.

  • System kontroli odstępu Front Assist
  • Poduszki bezpieczeństwa
  • System monitorowania martwego pola
  • Asystent parkowania

Jeszcze więcej dynamiki

Nowy SEAT Arona w wersji FR to efekt połączenia sportowego designu, 18-calowych felg aluminiowych, sportowego układu wydechowego, okazałego grilla i tapicerki Alcantara. A to dopiero początek. Opcje personalizacji pozwolą Ci zdecydować, jaki będzie efekt końcowy.Droga należy do Ciebie

Jeśli cenisz komfort i styl, to wersja Xcellence jest właśnie dla Ciebie - bardzo wygodna, a jednocześnie niesamowicie designerska. Wybierz pełne światka LED z przodu i z tyłu, spersonalizuj wnętrze i przygotuj się. Teraz każda droga może być Twoja. Droga należy do Ciebie.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD