• leon_01.jpg
  • leon_02.jpg
  • leon_03.jpg
  • leon_04.jpg
  • leon_05.jpg

Odkryj

Charakter zapisany w designie

W życiu czujesz się komfortowo w każdej sytuacji, bo do wyzwań podchodzisz w swoim własnym stylu. Nowy Leon ma wyjątkowy design, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Jest tak samo niepowtarzalny jak Ty.

Sprawdź szczegóły


Technologia na Twoich usługach

Nowy Leon zaprojektowany jest tak, aby pomagać Ci w Twoich codziennych sytuacjach. Gdy rozładuje Ci się telefon, to ładujesz go bezprzewodowo. Proste! Dokładnie takie są najnowsze technologie, w które wyposażony jest nowy Leon - intuicyjnie i zawsze w zasięgu ręki.

Sprawdź szczegóły

Możesz na nim polegać

Chcesz czerpać radość z jazdy i jednocześnie czuć się całkowicie bezpiecznie? Nowy Leon wesprze Cię w wyzwaniach, jakie mogą spotkać Cię na drodze. Dzięki wielu systemom bezpieczeństwa, takim jak: System rozpoznawania zmęczenia czy Asystent jazdy w korku. Nowy Leon ochroni Ciebie i Twoich bliskich, a Tobie pozostanie radość z obranej drogi.

Sprawdź szczegóły


Gotowy na wszystko

Nie ma sytuacji, która mogłaby Cię wyprowadzić z równowagi. Jesteś gotowy na każdą sytuację i tego samego oczekujesz od swojego auta. Nowy, lepiej wyposażony Leon, został stworzony idealnie na Twoją miarę. Sprawdź, jak potrafi dopasować się do Twoich potrzeb.

Sprawdź szczegóły

MOCNE STRONY KREDYTU / MOC NISKICH RAT

Zakup nowego auta wcale nie musi być obciążeniem dla Twojego domowego budżetu. Poznaj wszystkie zalety Kredytu / Moc Niskich Rat i wymieniaj samochód na zupełnie nowy nawet co 3 lata!

• Oprocentowanie od 0%.

• Wkład własny od 0% do 30% wartości auta.

• Wymiana samochodu na nowy – co 3 albo 4 lata.

• Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na 1. Rok w promocyjnej cenie.

• Ubezpieczenie bezpieczna spłata z Ubezpieczeniem Ryzyka Utraty Pracy i Hospitalizacją.

Sprawdź


Rozjaśnij sobie drogę

Pełne światła LED w nowym Leonie są wzorem bezpieczeństwa. Łączą piękny wygląd z nowoczesną konstrukcją i ulepszoną technologią oraz zapewniają bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

Kolor światła dopasowany do nastroju

Dodaj trochę koloru swoim podróżom. W nowym Leonie znajdziesz dla siebie kolor podświetlenia LED wnętrza, którego właśnie potrzebujesz.Idealny dla firm

Zamień pracę w przyjemność i ciesz się kolejnymi wyzwaniami z nowym Leonem w wyjątkowej ofercie finansowania dla firm. Z myślą o klientach biznesowych proponujemy niską ratę leasingu w wysokości 649 zł /m-c dla Leona ST.

• Wysoka wartość końcowa.

• Możliwość wykupu lub wymiany samochodu po kilku latach.

• Prawo do wymiany w ciągu 7 dni od zakupu.

• Ubezpieczenie komunikacyjne OC, AC, NWW i Assistance.

Sprawdź

Akcesoria

Nowy Leon to niekończące się możliwości, które możesz wykorzystać w dowolnym dla siebie momencie. Wybierz akcesoria odzwierciedlające Twój styl i bądź przygotowany na każdą sytuację.

Sprawdź szczegóły


Umów się na jazdę próbną

Formularz

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD