OdkryjWybierz własną drogę

Nowa Arona została stworzona dla ludzi, którzy wiedzą, czego chcą. Gdziekolwiek jesteś, w mieście czy poza nim, bądź zawsze gotowy na więcej. Oto Arona - nowy crossover o zwinności miejskiego auta, zdobywca prestiżowej nagrody RedDot Award w kategorii Product Design 2018!

Sprawdź szczegóły

Doskonałe właściwości jezdne

Zanim ruszysz w swoją ulubioną trasę, poznaj SEAT Drive Profile. Daje Ci możliwość wyboru trybu pracy silnika i skrzyni biegów. Posiada jeden z najwyższych momentów obrotowych w segmencie ułatwiający przyspieszanie i wyprzedzanie. To się nazywa przyjemność z jazdy.

Dowiedz się więcej


już od 533 zł miesięcznie

Stworzony dla ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Gdziekolwiek jesteś, w mieście czy poza nim, bądź zawsze gotowy na więcej. Nowy SEAT Arona dostępny teraz w korzystnej racie 533 zł miesięcznie przy 20% wkładu własnego! Żadnych utartych schematów. Jesteś na to gotowy?

Poznaj stylistykę

Twoje centrum sterowania

Centrum sterowania masz na wyciągnięcie ręki na 8-calowym ekranie dotykowym. Gdziekolwiek jesteś, w dowolnym momencie. Słuchasz muzyki i nawigujesz dzięki systemom Apple Car Play™, Android Auto™ i Mirror Link™. Wszystko pod ręką.Niezawodność w standardzie

Teraz wybierając SEAT-a Arona otrzymasz w standardzie aż 5-letnią gwarancję. Obejmuje ona pokrycie kosztów napraw prowadzonych w Punktach Serwisowych SEAT z użyciem oryginalnych części przez okres 5 lat lub po przejechaniu łącznie 150 000 km. Spokojna głowa!

Sprawdź szczegóły

Korzystna przesiadka

Myślisz może o nowym samochodzie, ale nie wiesz co zrobić z obecnym? Bez obaw! Zostaw nam swoje auto, niezależnie od jego marki i zyskaj nowego SEAT-a z rabatem aż do 4 000 zł. To czas na zmiany!

Sprawdź ofertę

Bezkonkurencyjna w testach

Wyniki testów dziennikarskich są jasne – Arona to wyróżniające się na tle konkurencji bezpieczeństwo i komfort jazdy, najniższy poziom spalania i najciekawsze rozwiązania technologiczne. Nowy SEAT Arona to numer jeden wśród crossoverów!


Znajdź dla siebie najlepszą wersję SEAT-a Arona


Arona REFERENCE

 • Podwójna podłoga w bagażniku w standardzie
 • Czarne relingi dachowe w standardzie
 • System kontroli odstępu Front assist w standardzie
 • 16-calowe felgi aluminiowe DESIGN - opcjonalnie
Już od 66 200 PLN


Arona STYLE

 • Kolory dachu: Czarny, Szary lub Pomarańczowy – opcjonalnie
 • Skórzana kierownica w standardzie
 • System Media Plus z dotykowym 8-calowym ekranem – opcjonalnie
 • 16 - calowe felgi aluminiowe DESIGN w standardzie
Już od 66 500 PLN


Arona FULL LED

 • Pełne przednie reflektory LED z funkcją świateł autostradowych
 • Tylne światła LED
 • Światła do jazdy dziennej LED
 • Oświetlenie przestrzeni na nogi z przodu
Już od 69 000 PLN


Arona XCELLENCE

 • Kolory dachu: Czarny, Szary lub Pomarańczowy w standardzie
 • System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania KESSY oraz schowek – opcjonalnie
 • System nagłośnieniowy BeatsAudio™ – opcjonalnie
 • Ambientowe, dwukolorowe oświetlenie wnętrza w standardzie
Już od 78 000 PLN


Arona FR

 • Czarny lub Szary kolor dachu w standardzie
 • Chromowane relingi dachowe w standardzie
 • SEAT Drive Profile w standardzie
 • 18 - calowe felgi aluminiowe Performance i czerwone zaciski hamulcowe – opcjonalnie
Już od 80 900 PLN

Umów się na jazdę próbną


Podana kwota stanowi miesięczną ratę brutto w ofercie Kredyt Moc Niskich Rat. Parametry przyjęte do kalkulacji raty: cena samochodu: 67 200 zł, wkład własny: 30%, okres kredytu: 48 miesięcy, roczny przebieg 20 tys. km, finalna rata określona w umowie. SEAT Kredyt Moc Niskich Rat – Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 8,18%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 63 855 zł, całkowita kwota do zapłaty 80 323 zł, oprocentowanie zmienne 4,39%, całkowity koszt kredytu 16 468 zł (w tym: prowizja 0_zł, odsetki 9 729 zł, ubezpieczenie komunikacyjne na 1. rok 2 443 zł, ubezpieczenie spłaty kredytu 4 296 zł, 47 miesięcznych rat równych po 869 zł; rata finalna 38 614 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 01.05.2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.