CUPRA R Edycja limitowana


Rozpędź emocje!

Nowy Leon CUPRA R z najmocniejszym silnikiem SEAT-a
w historii! Nowy, ekskluzywny matowy kolor karoserii. Wykończenia w kolorze miedzi i z włókna węglowego.
Topowa technologia i doskonałe rozwiązania w dziedzinie bezpieczeństwa. Tylko 799 egzemplarzy opuści fabrykę - każdy z indywidualnym numerem. Nie przegap szansy bycia jednym z nielicznych!

Piękny. Po prostu.

Nowy Leon CUPRA R jest zjawiskowy! Poszerzone nadkola, większe wloty powietrza i po raz pierwszy w marce SEAT – elementy z włókna węglowego. Dodatkowo - ekstrawaganckie wykończenia
w kolorze miedzi na lusterkach i atrapie chłodnicy oraz nowe felgi w kolorze miedzi. Prawdziwie piękny – z której strony nie spojrzysz.


BĄDŹ WIATREM, NIE PODMUCHEM

Spojler z włókna węglowego


BĄDŹ LUSTREM, NIE ODBICIEM

Wsteczne lusterko z wykończeniem w kolorze miedzi


BĄDŹ POWODEM, NIE WYMÓWKĄ

Podwójny wydech i osłona z włókna węglowego


Zjawiskowy w każdym calu

Dobrze wiesz czego chcesz i dobrze, że chcesz więcej. Wykończenia w kolorze miedzi perfekcyjnie zharmonizowane z luksusową tapicerką Alcantara. Kubełkowe fotele, dzięki którym utrzymujesz właściwą pozycję nawet w ostrych zakrętach. A do tego każdy egzemplarz Leona CUPRA R ma swój indywidualny numer. Każdy z 799.


BĄDŹ WIATREM, NIE PODMUCHEM

Spojler z włókna węglowego


BĄDŹ LUSTREM, NIE ODBICIEM

Wsteczne lusterko z wykończeniem w kolorze miedzi


BĄDŹ POWODEM, NIE WYMÓWKĄ

Podwójny wydech i osłona z włókna węglowego

Inteligencja stylu


SPORTOWA DESKA ROZDZIELCZA

Tylko spójrz - dobry design może łączyć styl z funkcjonalnością. Ekskluzywny sportowy panel z wyświetlaczem podkreśla to czarno na białym. I jeszcze te charakterystyczne detale w kolorze miedzi. Miło popatrzeć!


NAVI SYSTEM PLUS

Nowy Leon CUPRA R jest wyposażony w 8-calowy inteligentny wyświetlacz dotykowy, system rozpoznawania mowy, SEAT Full Link, Bluetooth i jeszcze więcej technologii. Właściwie znajdziesz wszystko, żeby trzymać rękę na pulsie w czasie jazdy.


BEATSAUDIO™

W Twoim Leonie CUPRA R nie tylko silnik brzmi doskonale. Także Twoja ulubiona muzyka, dzięki najwyższej jakości systemowi BeatsAudio™.


Różne odcienie, to samo piękno

Jak opisać trzy kolory Leona CUPRA R? Wysublimowanie. Piękne. Zjawiskowe. Te trzy słowa pasują do każdego z nich. Po raz pierwszy w historii SEAT-a dostępny jest ekskluzywny matowy lakier Matte Grey.Wybierz swój kolor i naciesz oko doskonałą harmonią każdego z odcieni.

Ze względu na limitowaną liczbę aut, dostępność kolorów lakieru może być ograniczona.

Inteligencja stylu


SYSTEM BEZKLUCZYKOWEGO DOSTĘPU I URUCHAMIANIA KESSY

Nowy Leon CUPRA R wyczuje twoją obecność jeśli tylko będziesz mieć przy sobie kluczyk. Chwyć za klamkę, a system KESSY odblokuje zamek. Naciśnij przycisk, odpal silnik i ruszaj.


PODGRZEWANE FOTELE KUBEŁKOWE

Poczuj się komfortowo w nowym Leonie CUPRA R. Usiądź w sportowych kubełkowych fotelach, które dodatkowo są podgrzewane.


AKTYWNY TEMPOMAT

Nowy Leon CUPRA R nie będzie za Ciebie prowadził, ale może Ci to ułatwić. Aktywny tempomat pomaga kontrolować prędkość w zależności od dystansu do samochodu przed Tobą.

Moc w najlepszym stylu

Śmiało, włącz profil jazdy CUPRA i ciesz się potęgą najmocniejszego silnika SEAT-a w historii! 310 koni w wersji ze skrzynią manualną i lekka, zwinna sylwetka. Niesamowite połączenie najnowszego designu i technologii. Sam zdecyduj jak wykorzystasz tą siłę.

Ze względu na limitowaną liczbę aut, dostępność skrzyni manualnej lub automatycznej może być ograniczona.


Moc wymaga właściwego wsparcia


PAKIET BEZPIECZEŃSTWA

Niektóre rzeczy są zbyt ważne, żeby je przeoczyć. System rozpoznawania zmęczenia analizuje Twoje reakcje i w razie potrzeby zasugeruje odpoczynek. Asystent pasa ruchu może zapobiegać potencjalnym kolizjom w trakcie zmiany pasa. Jesteś bezpieczniejszy, bo masz wsparcie.


KAMERA COFANIA

Z nowym Leonem CUPRA R wszystko wydaje się nieco łatwiejsze. W czasie parkowania możesz obserwować na wyświetlaczu obraz za samochodem, a komputer udzieli Ci dodatkowych wskazówek.


CZUJNIKI PARKOWANIA Z PRZODU I Z TYŁU Z OPTYCZNYM SYSTEMEM PARKOWANIA

Znalezienie miejsca parkingowego jest teraz znacznie prostsze. Sygnały akustyczne pomogą Ci lepiej orientować się w przestrzeni – będziesz mógł z łatwością ocenić odległość od przeszkody. Szkoda czasu na długie parkowanie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.