Odkryj


Przyspiesza tętno

SEAT Leon CUPRA ma moc zapisaną w genach. 60% części zaczerpniętych z wyścigowego modelu SEAT Leon Cup Racer gwarantuje Ci dreszcz emocji każdego dnia. To jedyny w swojej klasie samochód, który łączy:

 • przyspieszenie do 100 km/h w 4,9 sekundy
 • automatyczną skrzynię biegów DSG
 • moc 300 koni mechanicznych
 • napęd 4Drive

MOC 300 KM

SEAT Leon CUPRA jest zbudowany z taką samą pasją jak samochody wyścigowe. Jego sercem jest silnik o mocy 300 KM i momencie obrotowym 350 Nm. To dzięki temu do 100 km/h rozpędza się w 4,9 sekundy!

Przetestuj go i zostaw innych w tyle!

Umów się na jazdę


Sportowy styl

Jego design idealnie oddaje wyścigową duszę.19-calowe felgi, hamulce Brembo Performance, czy pełne światła LED sprawiają, że patrzenie na niego sprawia prawie taką samą przyjemność jak prowadzenie go. Prawie.

Poznaj jego stylistykę


WNĘTRZE

CUPRA tkwi w szczegółach

Temperament SEAT-a Leona CUPRA ujawnia się w jego wnętrzu. Dynamizm podkreślają aluminiowe pedały oraz wielofunkcyjna, sportowa kierownicą. Wygodę i ergonomię potęgują kubełkowe fotele, które stabilizują pozycję kierowcy na ostrych zakrętach i podkreślają wyścigowy charakter samochodu.


WYŚCIGOWY CHARAKTER

Moc jest o krok

CHROMOWANE PROGI

Dynamiczny w każdym calu


ELEKTRYCZNY SZYBERDACH

Z wyścigowej perspektywyTechnologia na każdą drogę

Skoncentruj się na satysfakcji z prowadzenia – wykorzystując 300 KM i sportowe zawieszenie z trybem CUPRA. Jeśli masz ochotę na to, by sportowa jazda była bardziej komfortowa, wybierz tryb COMFORT.

Poznaj technologię

Leon ST CUPRA 370

Oto on. Najmocniejszy SEAT w historii. Model w swojej klasie unikatowy: przyśpieszenie do 100 km/h osiąga w 4,5 sekundy. Jego sportowy wygląd dopełniony detalami z włókna węglowego budzi naturalne skojarzenia z torem wyścigowym. To samochód, jakich mało. I to dosłownie, bo na polskich drogach znajdzie się jedynie 13 aut z tej serii.

Dowiedz się więcejZnajdź swojego nowego SEAT-a Leona CUPRALEON CUPRA

2.0 TSI 290 KM DSG


 • 19-calowe felgi CUPRA 30/2 High Gloss Machined
 • Pełne światła LED
 • Chromowane wykończenie wnętrza
 • SEAT Drive ProfileJuż od 134 800 PLNLEON CUPRA ST

2.0 TSI 290 KM DSG


 • 19-calowe felgi CUPRA 30/2 High Gloss Machined
 • Pełne światła LED
 • Bezprzewodowa ładowarka dla wersji z DSG
 • Pojemność bagażnika 578 l (powiększana do 1470 l)Już od 138 400 PLNLEON CUPRA ST

2.0 TSI 300 KM DSG 4Drive


 • Napęd 4Drive z dwusprzęgłową skrzynią automatyczną DSG
 • Sportowe przednie fotele CUPRA z obiciem Alcantary i skóry ekologicznej
 • Łopatki do zmiany biegów przy kierownicy dla DSG
 • Zaciski hamulców z logo CUPRAJuż od 155 600 PLN


Kieruj się korzyściami

Wybierz finansowanie SEAT-a, a świetnie wyposażony, sportowy SEAT Leon CUPRA będzie Twój dzięki wyjątkowo korzystnej racie – w leasingu już za 957 zł/netto miesięcznie.Umów się na jazdę próbną


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.