SEAT Leon ST CUPRA 370 Carbon
Moc zapisana w genach

Oto on. Nowy SEAT Leon ST CUPRA 370 Carbon.
To model w swojej klasie unikatowy: przyśpieszenie do 100 km/h osiąga w 4,5 sekundy. Jego sportowy wygląd budzi naturalne skojarzenia z torem wyścigowym. To samochód, jakich mało. I to dosłownie, bo na polskich drogach znajdzie się jedynie 13 aut z tej serii.

2.0 TSI Start&Stop DSG 4Drive, 272kW (370 KM) (zużycie bezołowiowego paliwa
o liczbie oktanowej co najmniej 98 w cyklu łączonym: 7,2 l/100 km; emisja CO₂
w cyklu łączonym: 164 g/km)

Sportowe DNA

Nowy SEAT Leon ST CUPRA 370 Carbon to nie tylko 370 koni mechanicznych, napęd 4Drive czy opływowa, dynamiczna sylwetka. Patrzenie na niego sprawia przyjemność, ale jesteśmy przekonani, że dla wymagającego kierowcy liczy się także wnętrze. Jeśli masz sportową duszę, to wyposażenie docenisz na pewno.Wyposażenie, które gwarantuje emocje

 • Kubełkowe i podgrzewane fotele CUPRA z obiciem
  z Alcantary
 • Pełne światła LED
 • Navi System z 8-calowym dotykowym ekranem*
 • Wirtualny kokpit
 • CUPRA Drive Profile
 • System nagłośnienia BeatsAudio™*
 • System KESSY*
 • Czujniki parkowania z przodu i z tyłu*
 • Kamera cofania*
 • Lakier metalizowany
*Elementy dostępne opcjonalnie dodatkowo płatne. Dla Leona Cupra 370 Carbon dostępny jest pakiet promocyjny Comfort+ w cenie 999 zł

Pożądana sylwetka

SEAT Leon ST CUPRA 370 Carbon, zostanie zauważony wszędzie tam, gdzie się pojawi. Zaprojektowano go z taką samą pasją jak samochody wyścigowe. Czy zwróciłeś uwagę na aluminiowe nakładki na pedały, podświetlane, LED-owe nakładki progowe CUPRA w przednich drzwiach, aerodynamiczny tylny spoiler czy detale z włókna węglowego?Bezpieczeństwo jest najważniejsze.


ASYSTENT PASA RUCHU

System zapobiega niepożądanej zmianie pasa ruchu. Jeśli zjedziesz ze swojego pasa nie używając kierunkowskazu, ostrzeże Cię i skoryguje ruch kierownicy. Dzięki niemu możesz mieć pewność, że pozostaniesz na właściwej drodze.


AKTYWNY TEMPOMAT (ACC)

Ustaw żądaną prędkość i ciesz się jazdą. Aktywny tempomat (ACC) z systemem kontroli odstępu Front Assist będzie uważnie śledził samochody znajdujące się przed Tobą i sterował przyspieszaniem i hamowaniem odpowiednio do natężenia ruchu drogowego.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Dzięki kamerom znajdującym się z przodu, samochód rozpoznaje znaki drogowe i ostrzega kierowcę o obowiązujących na drodze ograniczeniach prędkości. Jeśli wskazaną prędkość przekroczysz zostaniesz o tym przez system poinformowany.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.