• leon_01.jpg
  • leon_02.jpg
  • leon_03.jpg
  • leon_04.jpg
  • leon_05.jpg

Odkryj


Charakter zapisany w designie

W życiu czujesz się komfortowo w każdej sytuacji, bo do wyzwań podchodzisz w swoim własnym stylu. Nowy Leon ma wyjątkowy design, którego nie da się pomylić z żadnym innym. Jest tak samo niepowtarzalny jak Ty.

Sprawdź szczegóły

Dynamiczny w każdym szczególePRZESTRONNE WNĘTRZE

Możesz bez ograniczeń zaufać nowemu Leonowi. Zastosowane w nim systemy bezpieczeństwa, takie jak Asystent jazdy w korku czy System rozpoznawania zmęczenia wspierają Cię w prowadzeniu i dbają o bezpieczeństwo pasażerów i Twoje.


GOTOWY NA WSZYSTKO

Nowy Leon został stworzony idealnie na Twoją miarę. Wybierz akcesoria, które podkreślą jego charakter i bądź przygotowany na każdą sytuację.


ROZJAŚNI KAŻDĄ DROGĘ

Pełne światła LED w nowym Leonie łączą dynamiczny design 
z nowoczesną konstrukcją. Sprawiają, że jego wspaniały wygląd przyciąga każdy wzrok.SIŁA TECHNOLOGII

Technologiczne rozwiązania zastosowane w Leonie 5D są niezwykle ergonomiczne, intuicyjne i zawsze w zasięgu ręki, jak np. bezprzewodowa ładowarka telefonu.


UWODZI KSZTAŁTEM

Nowy Leon ma wyjątkowy design, którego nie da się pomylić
z żadnym innym. Jest tak samo niepowtarzalny jak Ty.


IDEALNY DLA FIRM

Nowy SEAT Leon sprawi, że praca stanie się przyjemnością.    Z myślą o klientach biznesowych nowy Leon ST jest dostępny już za 649 zł netto miesięcznie. Nie czekaj dłużej i sprawdź ofertę.


Przedsprzedaż rocznika 2018

Już dzisiaj skonfiguruj swojego Leona Xcellence z rocznika 2018 i zyskaj nawet do 9 000 zł! Specjalna oferta SEAT-a to to także dłuższa, bo aż 5-letnia gwarancja!

Nie czekaj i zamów swojego Leona Xcellence z rocznika 2018!

Poznaj szczegóły

Korzystna przesiadka

Myślisz może o nowym samochodzie, ale nie wiesz co zrobić    z obecnym? Bez obaw! Zostaw nam nam swoje auto, niezależnie od jego marki i zyskaj nowego SEAT-a z rabatem aż do 5 000 zł. To czas na zmiany!

Sprawdź ofertę

Umów się na jazdę próbną

Formularz

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD