Bezpieczeństwo


BĄDŹ BEZPIECZNY

Zawsze masz wsparcie.

Aktywny tempomat z ogranicznikiem prędkości dostosowuje prędkość jazdy w zależności od samochodu przed Tobą, a System kontroli odstępu Front Assist automatycznie uruchamia hamulce w razie niebezpieczeństwa. System wykrywania zmęczenia podpowie Ci, kiedy powinieneś odpocząć. Jakąkolwiek drogą pojedziesz, będziemy na niej z Tobą.

PODUSZKI BEZPIECZEŃSTWA

Odetchnij.

Gdyby wydarzyło się coś niespodziewanego, inteligentna jednostka sterująca poduszkami bezpieczeństwa w nowej Ibizie jest najszybszą odpowiedzią. Dzięki bogatemu wyposażeniu, kierowca i pasażer są chronieni kompleksowo przez przednie i boczne poduszki oraz kurtyny.ESC – KONTROLA STABILNOŚCI

Jedź bez wysiłku.

Nowa generacja ESC, czyli systemu stabilizacji toru jazdy, działa w mgnieniu oka przy każdym poślizgu, ograniczając prędkość obrotową kół i zmniejszając ryzyko niebezpiecznej sytuacji. Dodatkowo, kierowcę wspiera automatyczny hamulec pokolizyjny ograniczający skutki kolejnych kolizji.


ASYSTENT PODJAZDU

Podjazd pod kontrolą.

W mieście też są góry. Dzięki Asystentowi podjazdu nowa Ibiza nie stoczy się do tyłu podczas ruszania na wzniesienie – np. przy wyjeździe z parkingu podziemnego lub na skrzyżowaniu.

SYSTEM KONTROLI CIŚNIENIA ZE WSKAŹNIKIEM OSTRZEGAWCZYM

Wyjedź przygotowany.

Nowy SEAT Ibiza może pilnować ciśnienia w oponach za Ciebie, śledząc je dzięki elektronicznemu systemowi. Możesz mu zaufać.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.