Technologia


Zawsze w kontakcie

Dzięki bezprzewodowemu ładowaniu indukcyjnemu w twoim aucie zawsze będzie porządek – żadnych kabli! Nie musisz się już martwić o rozładowany telefon, ponieważ będzie ładował się sam, gdy położysz go w odpowiednim miejscu.Dostosowana wydajność

Nowy SEAT Leon CUPRA dostosuje się do Ciebie. Wybierając jeden z profili jazdy CUPRA, Sport, Comfort
i Individual będziesz mógł w pełni wykorzystać jego możliwości, w zależności od warunków na drodze.


Bez użycia rąk

Gdy będziesz miał zajęte ręce, system KESSY otworzy lub zamknie za Ciebie samochód – Ty nawet nie będziesz musiał kiwnąć palcem.

Łączność na bieżąco

W Nowym SEAT-cie Leonie CUPRA możesz podłączyć smartfon do samochodu za pomocą Apple Car Play™, Android Auto™ lub Mirror Link™ - w zależności od urządzenia. Oznacza to, że możesz korzystać z telefonu, jednocześnie nie odrywając wzroku od drogi.Zawsze do celu

Nowy SEAT Leon CUPRA zawsze jest na dobrej drodze – dzięki nawigacji Navi Plus nigdy nie zbłądzisz i zawsze dojedziesz do celu na czas.

Dodatkowa para oczu

Chyba każdy kierowca chciałby mieć oczy dookoła głowy.
A kto powiedział, że to niemożliwe? Nowy SEAT Leon CUPRA dzięki kamerze cofania zapewni Ci wgląd w to, co dzieje się za autem – obraz prześle na ekran deski rozdzielczej, być widział wszystko i wszędzie.


Źródło adrenaliny


SKRZYNIA DSG

Automatyczna skrzynia biegów połączona z precyzją
i szybkością skrzyni manualnej. DSG pozwala cieszyć się płynnym przyspieszeniem bez utraty mocy.


BLOKADA PRZEDNIEGO DYFERENCJAŁU

Blokada przedniego dyferencjału podczas pokonywania zakrętu zawsze przenosi moc na koło znajdujące się po zewnętrznej stronie – dzięki temu Leon CUPRA utrzymuje dobrą przyczepność i unika strat mocy.


SPORT HMI

Ta funkcja przeniesie Cię do świata sportu. Trzy zegary stale informują Cię o temperaturze oleju, ciśnieniu doładowania
i przeciążeniu.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.