Ateca - nowość

Zrób duże wrażenie i poczuj radość z każdego kilometra służbowej przygody. Wybierz pierwszego SUV-a w historii SEAT-a. Przyciągniesz wzrok, zyskasz bezkonkurencyjny komfort, a także dostęp do najnowszych technologii, które zapewnią Ci łatwy kontakt z bliskimi i współpracownikami.

Pobierz katalog


Ibiza

Oto nowa odsłona legendy. Ucieleśnienie dynamicznej elegancji płynącej prosto z hiszpańskiego temperamentu marki SEAT-a. Ale Ibiza zaskakuje nie tylko designem. To również symbol współczesnej motoryzacji, który zapewni Twoim pracownikom wszystko to, czego potrzebują - niezawodność, bezpieczeństwo oraz ekonomiczność.

Pobierz katalog

Leon

Wypełniony po brzegi najnowocześniejszymi technologiami, wykonany z najwyższej jakości materiałów i świetnie prezentujący się na drodze - taki właśnie jest Leon. Kompaktowe auto, które zadziwia elegancją idącą w parze z dynamicznym designem. Ten niezwykły samochód idealnie wkomponuje się w obraz Twojej firmy.

Pobierz katalog


Leon ST

Zaprojektowany, by zachwycać dynamicznym designem, wszechstronnością i olbrzymią pojemnością. Zbudowany, aby podarować Ci to, czego potrzebuje Twoja firma - bezkonkurencyjną niezawodność, niskie koszty eksploatacyjne i bezpieczeństwo pracowników. SEAT Leon ST. Funkcjonalność kombi, sportowy charakter.

Pobierz katalog

Alhambra

Auto nr 1 w swojej klasie. Niezwykle przestronny i niezawodny. Wyposażony w dziesiątki technologii, które wspierają kierowcę już od pierwszego kilometra i uprzyjemniają każdą podróż. Oto cały SEAT Alhambra. Przyjazne, funkcjonalne i praktyczne auto na lata.

Pobierz katalog

Mii

SEAT Mii to kompaktowe auto o dynamicznej sylwetce. Wyróżnia się bezawaryjnością, niskim spalaniem, a także wyjątkowo przestronnym wnętrzem. Gdy połączymy to z zaawansowanymi rozwiązaniami, otrzymujemy stylowy samochód stworzony dla pracowników podróżujących po zatłoczonych ulicach miasta.

Pobierz katalog

Toledo

Bezkompromisowe auto łączące w sobie elegancję coupe z wszechstronnością kombi. Toledo to bezpieczny samochód o prestiżowej sylwetce, stworzony dla tych, którzy chcą pokazać się z najlepszej strony, nie rezygnując z dynamicznej jazdy i funkcjonalności. Dowiedz się więcej o niezawodnym charakterze SEAT-a Toledo.

Pobierz katalog

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD