Klienci korporacyjni


Firmowym autom zapewniamy niezawodnośćPROGRAM SERWISOWY

Twoje firmowe auta oddajemy w ręce specjalistów, gwarantując im profesjonalną i kompleksową obsługę. Z myślą o budżecie oferujemy korzystne formy płatności, a także rabaty i przejrzyste warunki rozliczenia.NIEMIECKA TECHNOLOGIA

Bezkonkurencyjna niezawodność, części o wysokiej żywotności, innowacyjne technologie takie jak skrzynia DSG i silniki TSI. Potwierdzeniem najwyższej jakości modeli SEAT są cenne nagrody, a także przynależność do grupy VW.4-LETNIA GWARANCJA

Wybierając SEAT-a nie musisz martwić się o serwis. Zapewniamy bezpłatne naprawy gwarancyjne przez okres 4 lat lub 120 000 km. Przeprowadzą je najlepsi eksperci, korzystając wyłącznie z oryginalnych części. Dodatkowo, w przypadku odsprzedaży auta, gwarancja zostanie utrzymana.


Nasze auta dbają o firmowy budżetNISKIE KOSZTY EKSPLOATACJI

Nasze auta wyposażone są w części eksploatacyjne o wysokiej trwałości, a także technologie oszczędzające paliwo. Dodatkowo każdy nowy SEAT objęty jest 4-letnią gwarancją oraz ubezpieczeniem komunikacyjnym.NISKIE ZUŻYCIE PALIWA

Zużycie paliwa już od 3,4 l/100 km. System Start/Stop. Silniki Ecomotive i TSI nowej generacji. Wszystko to, maksymalnie obniża zużycie paliwa - zarówno podczas jazdy po mieście, jak i w trasie.WYSOKA WARTOŚĆ ODSPRZEDAŻY

Błyskawicznie rosnące zainteresowanie nowymi modelami SEAT-a buduje silną pozycję marki na rynku wtórnym. Wartość rezydualna wynosi nawet 50%!


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.