Alhambra - Zyskaj nawet 34 000 zł


Czy rodzinna podróż może być jeszcze fajniejsza? Tak, jeśli tylko odbędzie się nową Alhambrą! Sprawdź co zrobić, by mieć SEAT-a Alhambra z zyskiem nawet 34 000 zł i zamienić zwykły wyjazd w prawdziwą przygodę dla całej rodziny.


Nowa Alhambra to pasmo korzyści

Jeśli ją wybierzesz, zyskasz nawet 34 000 zł oraz naprawdę wiele korzyści. Na początek – rabat aż 10 000 zł za Twoją dobrą decyzję. Mało? To przejdźmy krok dalej.


Rodzinna podróż w sportowym stylu

Masz już 10 000 zł, to teraz czas, aby nadać swoim codziennym podróżom sportowego ducha. Wybierz wersję FR-LINE z 18-calowymi felgami, zatop się w eleganckiej tapicerce z czerwonymi przeszyciami i chwyć w dłonie sportową, wielofunkcyjną kierownicę. Zyskaj dodatkowe 6 300 zł. To jest moc!

Odkryj


Przygotuj się na kolejne lato

Rowery, a może telewizor lub karton zabawek? Z nową Alhambrą na wakacjach możesz poczuć się jak w domu, bo zmieści się do niej wszystko, co będzie Ci potrzebne podczas rodzinnych podróży. Skorzystaj z okazji i wybierz jeden z pakietów, dzięki którym decyzja o tym co zostawić będzie łatwiejsza. To co, bierzesz wszystko?

Odkryj

Korzystna przesiadka

Jeśli podejmiesz decyzję o zakupie nowej Alhambry, nie musisz się martwić sprzedażą Twojego obecnego auta. Zajmiemy się tym za Ciebie. Oddaj nam je w rozliczeniu i odbierz dodatkowe 5 000 zł rabatu.

Poznaj szczegóły


Lojalni dostają więcej

Dla obecnych użytkowników SEAT-a – dodatkowe korzyści! Jeśli sprzedasz nam swoje auto, to do rabatu 5 000 zł otrzymasz dodatkowe 6% zniżki czyli nawet 9 000 zł!

Poznaj szczegóły

Myślimy o Tobie, a także o Twojej firmie

Dla osób fizycznych, ale też dla firm, mamy bezkonkurencyjne oferty finansowania SEAT. Poznaj kredyt Moc Trzech Zer lub leasing Moc Niskich Kosztów i przekonaj się, że możesz zyskać jeszcze więcej. Miesięczna rata już od 859 zł netto!

Dowiedz się więcej

Kilometry samych korzyści

Połącz wszystkie oferty i zyskaj więcej!


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD