Bezpieczna zima z SEAT Serwis

Bezpieczna zima z SEAT Serwis

Ciesz się podróżą – my zajmiemy się resztą. ​SEAT Serwis to przeszkolona załoga i narzędzia dedykowane do Twojego SEAT-a. ​Zadbamy o Twoje bezpieczeństwo – korzystamy wyłącznie z Oryginalnych Części i Akcesoriów SEAT.​

Wymiana kół i opon

Ląduj zawsze na 4 koła! Mieszanka gumy opon letnich i zimowych ma różny skład i właściwości. Dzięki temu twardość opony jest zawsze optymalna, a droga hamowania maksymalnie krótka.​ Pamiętaj, by używać odpowiednich opon, pasujących do danego sezonu.

Umów wizytę

Wymiana oleju

Już dziś zadbaj o spokój i bezpieczeństwo w trakcie zimowych przygód: wymień olej silnikowy na świeży. To najlepszy sposób na ochronę silnika Twojego SEAT-a.

Umów wizytę

Wymiana klocków

Zatrzymuj się tam, gdzie chcesz! W SEAT Serwis sprawdzimy Twoje auto i w razie potrzeby wymienimy klocki hamulcowe na nowe. Czuj się bezpiecznie na drodze i czerp jak najwięcej przyjemności z jazdy.

Umów wizytę

Przegląd okresowy

Regularne wykonywanie przeglądu okresowego jest kluczem do bezawaryjnej i bezpiecznej jazdy. Twój SEAT będzie Ci wdzięczny, jeżeli powierzysz go opiece SEAT Serwis.

Umów wizytę

Oryginalny olej silnikowy

Weź to na świeżo! Smarowanie i chłodzenie silnika, zapobieganie korozji i gromadzeniu się osadów – olej silnikowy ma wiele zadań. Oryginalny Olej Silnikowy spełnia restrykcyjne normy producenta, które stworzono by chronić silnik Twojego SEAT-a.


Zadzwoń lub umów się on-line


Kraków
ul. Jasnogórska 60

tel.: 12 662 00 85

Warszawa
ul. Krasnobrodzka 5

tel.: 22 510 00 85

 

ZAREZERWUJ TERMIN WIZYTY ON-LINE

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.