Części ekonomiczne SEAT

Części ekonomiczne SEAT

Zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o samochodach starszych niż 5 lat.To sprawdzone markowe produkty spełniające wszystkie specyfikacje techniczne marki SEAT. Dostosowane są do napraw wynikających ze zużycia części w wyniku eksploatacji samochodu. W ofercie znajdują się m. in. tarcze i klocki hamulcowe, tłumiki, akumulatory, amortyzatory i wiele innych.

Części ekonomiczne SEAT możesz nabyć w naszych serwisach w bardzo okazyjnych cenach wraz z instalacją. Znając koszt naprawy z góry, wiesz że nic Cię nie zaskoczy.

Zalety Części ekonomicznych SEAT

  • przystosowane do potrzeb starszych pojazdów
  • wysoka jakość
  • korzystna cena
  • szeroki wybór

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD