Oferta jesieńI co z tego, że lato się skończyło?

Twój samochód zasługuje na to żeby o niego zadbać bez względu na porę roku. Sprawdź swojego SEAT-a w naszym Autoryzowanym Serwisie i przygotuj go do kilometrów wycieczek.Życzymy złotej jesieni!

Przegląd przed zimą za 49 zł.

Umów się na przegląd

Wymień opony na zimowe

Nie czekaj aż zaskoczy Cię śnieg, on zawsze spada wtedy, kiedy nikt się nie spodziewa. Przyjedź do Autoryzowanego Serwisu SEAT i wymień opony na zimowe za 99 zł!

Umów się na wymianę
Wiek auta ma znaczenie

Kierowcy starszych aut mogą czuć się bezpiecznie dzięki specjalnemu Programowi 5+, w którym ceny maleją wraz z wiekiem samochodu. Skorzystaj z oryginalnych części zamiennych i bądź spokojny podczas jesiennych podróży.

Pióra wycieraczek już od 21,50 zł!

Dowiedz się więcej

Akcesoria dla SEAT-aZostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD