SEAT Mobility

SEAT Service Mobility to kompleksowa usługa Assistance, działająca na terenie całej Europy przez 24h na dobę.

Głównym celem SEAT Service Mobility jest zapewnienie klientowi niczym nieskrępowanej przyjemności z jazdy. Osiągamy to w jedyny znany nam sposób – z prawdziwą pasją. Ciężko pracujemy, aby nasi klienci nie mieli żadnych zmartwień związanych z ich SEAT-em. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i wysokiej jakości obsługę, ponieważ chcemy żeby właśnie te cechy nas wyróżniały.

SEAT Service Mobility zapewnia kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju Unii Europejskiej oraz krajach sąsiednich. W razie awarii, wypadku, zgubienia kluczy, przebicia opony, kradzieży, kłopotów z akumulatorem lub innych niedogodności SEAT Service Mobility zajmie się Tobą i Twoim SEAT-em przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Usługą SEAT Service Mobility przez 2 lata objęte są wszystkie nowe SEAT-y zakupione w salonach na terenie Polski. Po tym okresie klient ma możliwość przedłużania usługi przez kolejne 3 lata. Jedynym wymogiem jest regularne serwisowanie samochodu w Punkcie Serwisowym SEAT.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD