SEAT Mobility

SEAT Service Mobility to kompleksowa usługa Assistance, działająca na terenie całej Europy przez 24h na dobę.

Głównym celem SEAT Service Mobility jest zapewnienie klientowi niczym nieskrępowanej przyjemności z jazdy. Osiągamy to w jedyny znany nam sposób – z prawdziwą pasją. Ciężko pracujemy, aby nasi klienci nie mieli żadnych zmartwień związanych z ich SEAT-em. Gwarantujemy indywidualne podejście do klienta i wysokiej jakości obsługę, ponieważ chcemy żeby właśnie te cechy nas wyróżniały.

SEAT Service Mobility zapewnia kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju Unii Europejskiej oraz krajach sąsiednich. W razie awarii, wypadku, zgubienia kluczy, przebicia opony, kradzieży, kłopotów z akumulatorem lub innych niedogodności SEAT Service Mobility zajmie się Tobą i Twoim SEAT-em przez 24 godziny na dobę, przez 365 dni w roku.

Usługą SEAT Service Mobility przez 2 lata objęte są wszystkie nowe SEAT-y zakupione w salonach na terenie Polski. Po tym okresie klient ma możliwość przedłużania usługi przez kolejne 3 lata. Jedynym wymogiem jest regularne serwisowanie samochodu w Punkcie Serwisowym SEAT.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.