Zimowe promocje


Przegląd auta z wymianą oleju od 399 zł

Gdziekolwiek pojedziesz na zimową wyprawę, masz pewność, że każdy element Twojego auta działa perfekcyjnie. W ramach usługi* oferujemy także:

 • usługę wymiany oleju
 • oryginalny olej silnikowy SEAT
 • oryginalny filtr oleju
 • oryginalną podkładkę pod korek oleju
*Dotyczy aut pogwarancyjnych marki SEAT powyżej 4 lat

Wymiana rozrządu z pompą wody

Dzięki wsparciu SEAT Service nie musisz się martwić o to, co może spotkać Cię na drodze. Fachowo wykonamy usługę*, wymieniając rozrząd z pompą wody**:

 • od 1249 zł w silniku benzynowym
 • od 1649 zł w silniku Diesla
* Dotyczy aut pogwarancyjnych marki SEAT powyżej 4 lat
** Oferta nie dotyczy modelu SEAT Exeo

Dowiedz się więcej

Przy zakupie akumulatora wymiana gratis!

Miej pewność, że w zimowe poranki i wieczory Twoje auto nie zostawi Cię na lodzie. Wymień akumulator w Autoryzowanym Serwisie SEAT-a. Oryginalne akumulatory Economy gwarantują bezproblemowy start silnika w zimie i pewne źródło energii dla świateł i ogrzewania w Twoim aucie.

Skontaktuj się z Autoryzowanym Serwisem SEAT, gdzie pomożemy Ci wybrać akumulator najlepiej dopasowany do Twojego samochodu. Przy zakupie akumulatora Economy wymianę przeprowadzimy gratis!

Dowiedz się więcej


Sezonowy przegląd auta

Zaplanuj przegląd swojego samochodu, zanim wybierzesz się w zimową podróż. Przyjedź do naszego autoryzowanego serwisu bez względu na to, jakiej marki autem jeździsz- przegląd zrobimy już od 49 zł.

Dowiedz się więcej

Wymiana klocków hamulcowych Economy

Po wizycie w naszym autoryzowanym serwisie masz pewność, że wszystko będzie działało bez zarzutu. Skorzystaj z oferty wymiany klocków hamulcowych* już od 299 zł brutto. Będziesz czuł się bezpiecznie na każdej zimowej drodze.

Dowiedz się więcej


Wymiana wycieraczek

Kieruj się bezpieczeństwem. Przyjedź do naszego autoryzowanego serwisu, skorzystaj z usługi wymiany wycieraczek* już od 99,90 zł brutto i zapewnij sobie idealną widoczność podczas zimowych wypraw.

* Dotyczy aut pogwarancyjnych marki SEAT powyżej 4 lat

Dowiedz się więcej

Wymiana opon i kół

Nie czekaj, aż zaskoczy Cię zima i kolejki w serwisach. Umów się na wymianę opon i kół w Autoryzowanym Serwisie SEAT już teraz! Niezależnie od marki wymienimy opony i koła na zimowe, a letnie przechowamy do kolejnej wymiany*.

Dowiedz się więcej


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.