New SEAT Tarraco SUV 7 seater parked outside building beauty shot

SEAT Tarraco

Leasing

Dostępny w leasingu od 1290 zł/mies. bez wpłaty własnej*

Finansowanie

Promocyjny Leasing dla firm 101%

Niezawodność

5 lat gwarancji

Zaparkowany nowy samochód 7 osobowy 4x4 SEAT Tarraco SUV z wbudowanym systemem kamer 360 z widokiem z góry ułatwia parkowanie
 

SEAT Tarraco już od 1290 zł netto/mies.

Tylko teraz przestronny SUV SEAT Tarraco z pełnym pakietem asystentów dostępny od reki już od 1290 zł netto/mies. przy 0% wkładu własnego!

 

Design

Zadbaliśmy o każdy detal.

Wyrafinowana, sportowa linia przykuwa uwagę. A pełne oświetlenie LED sprawi, że wyróżnisz się w ciągu dnia, a po zmierzchu będziesz jechał bezpiecznie i komfortowo.

 
Nowy SEAT Tarraco 7 osobowy SUV z napędem na wszystkie 4 koła oraz dynamicznymi kierunkowskazami LED z tyłu sfotografowany z tyłu podczas jazdy po mieście
Kobieta kieruje nowym siedmioosobowym SUVem SEAT Tarraco z Wirtualnym Kokpitem oraz 8-calową nawigacją z technologią Full Link
 

Technologie

Koniec z wymówkami.

Za późno? Zbyt trudno? Dość tego. Nowy SEAT Tarraco wyposażony w najnowocześniejsze technologie sprawia, że każdy dzień jest prosty.
Dynamiczne kierunkowskazy LED z tyłu
- Wirtualny Kokpit
- 8-calowa nawigacja z technologią Full Link

 

Bezpieczeństwo

Gwarancja spokoju.

System powiadamiania ratunkowego eCall, system kontroli odstępu i pełen pakiet asystentów wspomagających bezpieczeństwo podczas jazdy sprawią, że będziesz podróżował bez obaw.

 

 
Zbliżenie na przód SUVa SEATa Tarraco z uruchomionymi światłami LED
 
Rodzina komfortowo podróżująca przestronnym 7-osobowym SUVem SEAT Tarraco z dużą ilością bagaży. Do wyboru mają tryby: Comfort, Eco, Sport i Individual dla napędu przedniego oraz dodatkowo Off-Road i Snow dla wersji z napędem 4Drive
 

Przestrzeń

Żadne marzenie nie jest za duże.

Jeden SUV. Do 7 siedzeń. Przesuwanych. Składanych. Dopasowujących się do twojego życia. I wszystkich twoich planów. 

 

Akcesoria

Więcej pomysłów. Więcej możliwości.

Spakuj wszystko, co jest Ci potrzebne i zachowaj porządek. Dzięki schowkom wewnętrznym i mocowaniom na dachu nowego SEAT-a Tarraco nie musisz się ograniczać.

 
Widok z góry na zaparkowany na łonie natury SUV z napędem na wszystkie koła 4Drive
 
Mężczyzna z kobietą opierają się na plaży o przedni zderzak nowego SUVa SEAT Tarraco i spoglądają na fale
 

Serwis

Niech nic Cię nie zatrzyma.

Dzięki profesjonalnemu serwisowi SEAT-a, zaangażowanemu w każdy etap pracy, od rzetelnej wyceny do solidnej realizacji pozostaniesz w ciągłym ruchu. Tak jak lubisz.

 

Leasing Bez Zobowiązań

Życie pisze różne scenariusze. Śpij spokojnie, wybierając nowego SEAT-a w Leasingu Bez Zobowiązań. W przypadku nieprzewidzianej zmiany sytuacji finansowej będziesz mógł zwrócić auto bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy pod warunkiem zapłaty pierwszej raty.

 
null
 
 
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.