SEAT Care

Wszystko w jednym

Wolność - byś cieszył się każdą chwilą.

Program Gwarancyjny SEAT CARE to połączenie 5-letniej gwarancji, 2-letniego SEAT Service Mobility, korzystnych pakietów serwisowych i atrakcyjnego ubezpieczenia.

Pakiety serwisowe

Komfort i jakość w pakiecie

Chcesz się cieszyć swoim SEAT-em i nie myśleć o kosztach? Pakiety serwisowe to zbór usług serwisowych, które klient może wykupić przy zakupie samochodu, bądź w dowolnym momencie od momentu pierwszej rejestracji. Obejmują one wszystkie czynności serwisowe zapisane w karcie przeglądowej wraz z wymianą wskazanych elementów.

Pakiety są dostępne w dwóch wariantach:

  • na okres 5 lat: 75 000 km i 100 000 km dla aut nowych
  • na okres 2 lat: 20 000 km i 40 000 km dla aut używanych
  • na okres 3 lat: 60 0000 km i 90 000 km dla aut używanych
Dowiedz się więcej
SEAT Service Mobility

Jesteśmy tam gdzie Ty

Przez pierwsze 2 lata nowy SEAT objęty jest usługą SEAT Service Mobility bez dodatkowych kosztów z możliwością przedłużenia.

Gwarantuje kompletny i niezawodny zakres usług pomocy drogowej w każdym kraju UE oraz w wybranych krajach sąsiednich. Usługa jest przedłużana automatycznie po wykonaniu przeglądu okresowego w ASO na kolejny rok i obejmuje ten sam zakres usług.

Assistance +48 616 537 777

Dowiedz się więcej
Ubezpieczenie

Kieruj się bezpieczeństwem

Masz swój cel. Ubezpieczenie SEAT zapewni, że dotrzesz do niego. Wybierz ubezpieczenia komunikacyjne w pakiecie (nawet do 3 lat), który możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.

Chcemy by każdy z naszych Klientów miał poczucie bezpieczeństwa i komfortu, które pozwoli mu czerpać przyjemność z użytkowania swojego SEAT-a. Oferta dotyczy zarówno nowych samochodów jak i używanych.

Dowiedz się więcej
5-letnia gwarancja

Niezawodność w standardzie

Jesteśmy pewni, że wszystkie modela SEAT-a są niezawodne! Dlatego teraz, kupując nowy model otrzymujesz aż 5-letnią gwarancję. Nie czekaj i zamów nowego SEAT-a dla siebie!

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.