Korzyści


Niezawodność i niskie koszty użytkowania

Cena Twojego auta to nie wszystko. Ma duże znaczenie, ale
z punktu widzenia Twojej firmy istotny jest niski Całkowity Koszt Posiadania (TCO). Składają się na niego m.in. koszty finansowania, paliwa, ubezpieczenia, serwisu oraz spadek wartości auta. Wybierając SEAT-a zyskujesz nie tylko dostęp do elastycznych narzędzi finansowania i najwyższą jakość obsługi, ale masz też pewność, że koszty związane z autem firmowym, pozostaną na niskim poziomie.

Zapytaj o ofertę


Wysoka wartość rezydualna

Wartość rezydualna to różnica między wartością początkową samochodu a sumą dokonanych od niego odpisów amortyzacyjnych. Stanowi cenę samochodu w momencie jego odsprzedaży. Im jest wyższa, tym mniejsze są straty poniesione w trakcie eksploatacji. Korzystając z oferty leasingowej SEAT-a, oszczędzasz na kosztach użytkowania,
a wartość rezydualna Twojego auta będzie wysoka.

Pobierz Katalog MŚP


Wybierz leasing
Moc Niskich Kosztów

Gwarantujemy:

 • Brak wpłaty początkowej
 • Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
 • Niską sumę opłat 103,99%

Sprawdź ofertę

Wybierz leasing
Moc Niskich Rat

Gwarantujemy:

 • Brak wpłaty początkowej
 • Okres leasingu 3 lub 4 lata
 • Dwie możliwości zakończenie umowy: zwrot lub wykup pojazdu
 • Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na 1 rok
  w promocyjnej cenie

Sprawdź ofertę


Full Service Leasing

Od teraz firmy z parkiem samochodowym liczącym 15 aut
i więcej mogą korzystać z pełnej obsługi firmowej floty. Bez dodatkowych i nieprzewidywanych kosztów. W tym wariancie umowy gwarantujemy ci także:

 • Serwis pojazdów w cenie leasingu
 • Pełne ubezpieczenie
 • Opony
 • Likwidację szkód i Assistance
 • Samochód zastępczy
 • Karty paliwowe
 • Wysoką kwotę wykupu
 • Sprawdź ofertę

5-letnia gwarancja

5-letnia gwarancja SEAT-a obejmuje pokrycie wydatków ewentualnych napraw samochodu, które wynikają z wad materiału lub ich wykonania. Przez pierwsze dwa lata gwarancja obowiązuje bez względu na ilość przejechanych kilometrów. Kolejne lata gwarancji na auto obowiązują aż do spełnienia jednego z dwóch warunków: łącznego przejechania 150 000 km albo upływu łącznego okresu 5 lat od chwili rozpoczęcia biegu gwarancji, w zależności które nastąpi pierwsze. Wszelkich napraw samochodu w ramach gwarancji dokonujemy w Punktach Serwisowych SEAT
z użyciem oryginalnych części.

Dowiedz się więcej


Pakiet serwisowy
już od 499 zł

Nie planuj wydatków na przeglądy w trakcie użytkowania auta firmowego. Wykup jednorazowy pakiet serwisowy, a nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów związanych z przeglądami technicznymi. Dodatkowo otrzymasz niezbędne materiały eksploatacyjne, np: olej zgodny ze specyfikacją SEAT-a, filtr oleju i filtr paliwa, płyn hamulcowy czy świece zapłonowe.

Cena pakietu serwisowego:

 • 499 zł – do 60 tys. km
 • 999 zł – do 90 tys. km

Jeśli masz więcej niż 5 aut, dołącz do SEAT FOR BUSINESS/SERVICE i korzystaj z rabatów na robociznę, materiały oraz olej.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.