search_white Dostępne od ręki

Dostępne od ręki

test-drive Jazda próbna

Jazda próbna

configure Zapytaj

Zapytaj

SEAT for Business

To szereg usług i rozwiązań usprawniających Twoje codzienne zarządzanie flotą – dynamicznymi i stylowymi modelami marki SEAT, stworzonymi dla Twojej firmy. Sprawdź, co możemy zaoferować Twojemu biznesowi. 

Najlepsza sieć serwisowa

W trosce o Twój biznes zapewniamy pokrycie kosztów napraw w naszych punktach serwisowych. Dzięki sieci serwisów na terenie całego kraju możesz wygodnie serwisować swoją flotę w ASO, zwiększając tym samym ich wartość rezydualną. Dodatkowo, zapewniamy codzienne wsparcie fleet managerów przez Centrum Techniczne VW Leasing.

null
null

Najwyższa jakość

Wysoka jakość wykonania oraz dostępność najnowszych technologii w naszych samochodach to gwarancja niezawodnego auta skrojonego pod biznes. Świadczą o tym krajowe i międzynarodowe nagrody dla modeli SEAT-a w rankingach w zakresie bezpieczeństwa, technologii i designu – w tym Fleet Awards Polska 2018 czy European Car of the Year 2018. 

Charakter i temperament

Na samochody służbowe coraz częściej postrzegane jako korzyść pozapłacowa, patrzymy w nowoczesny sposób, odchodząc od standardowej, białej floty. Oferujemy wyróżniające się modele z różnych segmentów i szerokie możliwości ich indywidualizacji. W ofercie znajduje się również rodzina hiszpańskich SUV-ów, które sprawdzą się doskonale dla pracowników wyższych szczebli.

null
null

Wybierz leasing Moc Niskich Kosztów.

Gwarantujemy:

 • Brak wpłaty początkowej
 • Okres leasingu od 24 do 60 miesięcy
 • Niską sumę opłat 103,99%

Wybierz leasing Moc Niskich Rat.

Gwarantujemy:

 • Brak wpłaty początkowej
 • Okres leasingu 3 lub 4 lata
 • Dwie możliwości zakończenie umowy: zwrot lub wykup pojazdu
 • Pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych na 1 rok w promocyjnej cenie
null
null

Full Service Leasing.

Od teraz firmy z parkiem samochodowym liczącym 15 aut i więcej mogą korzystać z pełnej obsługi firmowej floty. Bez dodatkowych i nieprzewidywanych kosztów. 

5-letnia gwarancja.

Gwarancja SEAT-a obejmuje pokrycie wydatków napraw samochodu wynikających z wad materiału lub ich wykonania. Przez pierwsze dwa lata obowiązuje bez względu na ilość przejechanych kilometrów. Kolejne lata gwarancji obowiązują aż do łącznego przejechania 150 000 km albo upływu łącznego okresu 5 lat od chwili rozpoczęcia biegu gwarancji. 

null
null

Naprawa w ramach gwarancji.

Wszelkich napraw samochodu w ramach gwarancji dokonujemy w Punktach Serwisowych SEAT z użyciem oryginalnych części.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.