SEAT for Business


Jaki rodzaj działalności prowadzisz?

Przedsiębiorcy

Jeśli należysz do grupy przedsiębiorców, samochód służy ci nie tylko do prywatnych podróży, ale jest też narzędziem pracy. Jeżeli tak, mamy dla Ciebie doskonałą ofertę na najnowsze modele o dynamicznej stylistyce. Wybierając SEAT-a, otrzymasz nie tylko przyciągający wzrok design, ale również niskie koszty eksploatacyjne i nowoczesne rozwiązania technologiczne, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Sprawdź ofertę


Firmy

Bez względu na to czy prowadzisz małe czy średnie przedsiębiorstwo, zawsze warto stawiać na sprawdzone rozwiązania. Samochody marki SEAT to synonim niezawodności, ekonomiczności i dynamicznego designu, który od lat zachwyca stylistyką i cieszy się nieprzemijającym zaufaniem klientów.

Sprawdź ofertę

Klienci korporacyjni

Niemiecka niezawodność. Kompleksowość usług serwisowych. Niski Całkowity Koszt Posiadania (TCO). Przedstawiamy ofertę marki SEAT, która idealnie odpowie na potrzeby i oczekiwania każdego klienta korporacyjnego. Z SEAT-em możesz jeszcze więcej.

Sprawdź ofertę

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.