Jaki rodzaj działalności prowadzisz?

Przedsiębiorcy

Jeśli należysz do grupy przedsiębiorców, samochód służy ci nie tylko do prywatnych podróży, ale jest też narzędziem pracy. Jeżeli tak, mamy dla Ciebie doskonałą ofertę na najnowsze modele o dynamicznej stylistyce. Wybierając SEAT-a, otrzymasz nie tylko przyciągający wzrok design, ale również niskie koszty eksploatacyjne i nowoczesne rozwiązania technologiczne, gwarantujące bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Sprawdź ofertę


Firmy

Bez względu na to czy prowadzisz małe czy średnie przedsiębiorstwo, zawsze warto stawiać na sprawdzone rozwiązania. Samochody marki SEAT to synonim niezawodności, ekonomiczności i dynamicznego designu, który od lat zachwyca stylistyką i cieszy się nieprzemijającym zaufaniem klientów.

Sprawdź ofertę

Klienci korporacyjni

Niemiecka niezawodność. Kompleksowość usług serwisowych. Niski Całkowity Koszt Posiadania (TCO). Przedstawiamy ofertę marki SEAT, która idealnie odpowie na potrzeby i oczekiwania każdego klienta korporacyjnego. Z SEAT-em możesz jeszcze więcej.

Sprawdź ofertę

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD