Zakres obowiązków:

  • Osobiste przyjęcie Klienta oraz przeprowadzenie procesu obsługi zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Zapewnienie wymaganej jakości obsługi Klienta
  • Obsługa zgłoszeń szkód komunikacyjnych
  • Kompletacja dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkody z Towarzystwem Ubezpieczeniowym

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia min. średniego o profilu mechanicznym
  • Min. 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomości branży blacharsko-lakierniczej
  • Znajomości zasad likwidacji szkód komunikacyjnych
  • Znajomości wysokich standardów działań w zakresie obsługi Klienta
  • Znajomości obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Prawa jazdy kategorii B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę (pierwsza umowa zawierana na okres 1 roku, kolejna na czas nieokreślony)
  • Terminowe wynagrodzenie oparte na podstawie i premii uzależnionej od indywidualnych wyników pracy
  • Miejsce pracy wyposażone w niezbędne i nowoczesne narzędzia
  • Super oferta pracownicza ! - zakup lub wynajem samochodu na preferencyjnych warunkach
  • Bezpłatną opiekę medyczną w Centrach Medycznych Luxmed
  • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy, dlatego dofinansowujemy kartę Multisport
  • Cykliczne wyjazdy i spotkania integracyjne, Mikołajki dla Dzieci, Wigilie pracownicze, itp.
  • Chcemy, abyś czuł się komfortowo, dlatego pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Profesjonalną i kompleksową obsługę Klientów serwisu mechanicznego w oparciu o obowiązujące procedury
  • Kontrolę jakości prowadzonych napraw w ustalonym zakresie
  • Realizację programów serwisowych

Nasze oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie min. średnie (preferowane mechaniczne)
  • Znajomość budowy samochodów pod kątem napraw
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakresie obsługi Klienta
  • Umiejętność współpracy w zespole i zaangażowanie
  • Samodzielność w działaniu oraz wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Asertywność
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kategorii B i doświadczenie w prowadzeniu samochodu

Oferujemy:

  • Szkolenia importerskie
  • Dofinansowujemy kartę Multisport
  • Pracujemy w przyjaznej atmosferze, opartej na współpracy i wsparciu ze strony ekspertów

  • Sprzedaż samochodów używanych
  • Sprzedaż produktów około – samochodowych (kredyt, leasing, polisy komunikacyjne)
  • Dbanie o relacje z klientami wraz z prowadzeniem spraw w systemie CRM
  • Dbałość o jakość ekspozycji i wizerunek firmy
  • Prowadzenie i rozliczenie dokumentacji transakcji
  • Bieżące sporządzanie raportów z prowadzonej działalności
  • Wykonywanie okresowej analizy sytuacji rynkowej z uwzględnieniem działań konkurencji

  • Doświadczenia w dziale sprzedaży/handlowym w branży motoryzacyjnej
  • Min. wykształcenia średniego (preferowane wyższe)
  • Bardzo dobrej znajomości branży motoryzacyjnej - doświadczenie w rynku samochodów używanych będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętności handlowych i prowadzenia negocjacji
  • Orientacji na realizację założonych celów
  • Komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Umiejętności obsługi komputera
  • Prawa jazdy kat. B

Co możemy zaoferować?

  • Gwarantujemy stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Zapewnimy naszym Pracownikom pakiety medyczne LuxMed oraz dofinansowane karty MultiSport
  • Pracujemy w eksperckim zespole zorientowanym na sukces, dzielimy się wiedzą i dbamy o codzienną dobrą atmosferę
  • Dajemy naszym Pracownikom różnorodne możliwości rozwoju
  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy

Do obowiązków osoby na ww. stanowisku należeć będzie:

  • Obsługa Klientów w salonie samochodowym w zakresie sprzedaży produktów finansowych
  • Ścisła współpraca z działami sprzedaży samochodów
  • Wykonywanie czynności związanych z zawieraniem umów finansowych
  • Rozliczenie transakcji
  • Raportowanie prowadzonych działań

Aplikuj, jeśli:

  • Posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych - znajomość kredytów i leasingów samochodowych będzie dodatkowym atutem!
  • Posiadasz doświadczenie w pracy z Klientem indywidualnym
  • Wyznaczasz się wysoko rozwiniętymi zdolnościami handlowymi - a nawiązywanie kontaktów i budowanie dobrych relacji przychodzą Ci z łatwością
  • Znasz standardy obsługi Klienta i potrafisz skutecznie negocjować
  • Prezentujesz pro kliencką postawę i wysoką kulturę osobistą
  • Jesteś dobrze zorganizowany i nastawiony na realizację celów
  • Potrafisz sprawnie obsługiwać  MS Office

Dlaczego warto z nami pracować?

  • Jesteśmy dynamicznym zespołem pasjonatów motoryzacji
  • Umożliwiamy naszym Pracownikom rozwój zawodowy poprzez samodzielne i ambitne zadania - w tym dostęp do szkoleń produktowych organizowanych przez liczne instytucje bankowe w ramach nowości ofertowych wchodzących na rynek
  • Oferujemy wszelkie niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon) oraz wsparcie ze strony współpracowników i przełożonego
  • Wynagrodzenie jest oparte na podstawie oraz prowizjach miesięcznych i kwartalnych bez górnych limitów - wysokość premii jest uzależniona wyłącznie od Twojej pracy
  • Zatrudniamy pracowników w oparciu o stabilną umowę o pracę
  • Chcemy dbać o Ciebie także po pracy – dofinansowujemy pakiety medyczne LuxMed oraz kursy i szkoły specjalistyczne

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD