Części ekonomiczne SEAT

Części ekonomiczne SEAT

Zostały specjalnie zaprojektowane z myślą o samochodach starszych niż 5 lat.To sprawdzone markowe produkty spełniające wszystkie specyfikacje techniczne marki SEAT. Dostosowane są do napraw wynikających ze zużycia części w wyniku eksploatacji samochodu. W ofercie znajdują się m. in. tarcze i klocki hamulcowe, tłumiki, akumulatory, amortyzatory i wiele innych.

Części ekonomiczne SEAT możesz nabyć w naszych serwisach w bardzo okazyjnych cenach wraz z instalacją. Znając koszt naprawy z góry, wiesz że nic Cię nie zaskoczy.

Zalety Części ekonomicznych SEAT

  • przystosowane do potrzeb starszych pojazdów
  • wysoka jakość
  • korzystna cena
  • szeroki wybór

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.