Leasing

Leasing Bez Zobowiązań

Życie pisze różne scenariusze. Śpij spokojnie, wybierając nowego SEAT-a w Leasingu Bez Zobowiązań. W przypadku nieprzewidzianej zmiany sytuacji finansowej będziesz mógł zwrócić auto bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy pod warunkiem zapłaty pierwszej raty.


Jak wziąć samochód w leasing?

Odwiedzasz dealera i w 5 min. wypełniasz wniosek. Przedstawiasz dokumenty rejestrowe firmy i dokument tożsamości.
W ciągu 90 minut otrzymujesz decyzję leasingową.
Wnosisz opłatę wstępną w zależności od wybranej opcji.
Podpisujesz umowę leasingu i ubezpieczenia w salonie, nie martwisz się o formalności.
Stajesz się szczęśliwym użytkownikiem nowego SEAT-a.


Nowoczesne finansowanie

Leasing Moc Niskich Rat

Leasing Moc Niskich Rat to sposób, by jeździć nowym SEAT-em za dużo mniej niż przypuszczasz. Miesięcznie zapłacisz nawet o 50% mniej niż w klasycznym leasingu. Jak to możliwe?

W Leasingu Moc Niskich Rat nie spłacasz wartości samochodu, a jedynie utratę jego wartości w okresie finansowania. Dlatego miesięczne koszty są tak niskie.

Opłaty w ramach umowy składają się z opłaty wstępnej i miesięcznych rat. Im wyższa opłata wstępna, tym niższa rata miesięczna. Umowę podpisujesz na 3 albo 4 lata.

Co się dzieje po zakończeniu okresu leasingu?

Masz dwie opcje zakończenia umowy:

  • zwracasz SEAT-a (możesz od razu wziąć nowego!)
  • spłacasz resztę jednorazowo
Zapytaj o ofertę
Klasyczne finansowanie

Leasing Moc Niskich Kosztów

Leasing Moc Niskich Kosztów to tradycyjny sposób na sfinansowanie zakupu auta podzielony na wkład własny, miesięczne raty oraz wartość wykupu.

Leasing Moc Niskich Kosztów to oferta dla osób, które szukają prostej, wygodnej i elastycznej oferty sfinansowania nowego SEAT-a.

Opłata wstępna nie jest wymagana, może wynosić od 0% do 45% wartości auta. Koszt nowego SEAT-a zostanie rozłożony na miesięczne raty, które spłacasz w zależności od potrzeb i możliwości swojej firmy. Okres spłaty może wynosić nawet 60 miesięcy.

Oprocentowanie waha się od 3,99% do 4,39%.

Zapytaj o ofertę
Bezpieczne finansowanie

Leasing Bez Zobowiązań

Aby skorzystać z Leasingu Bez Zobowiązań wybierz Leasing Moc Niskich Rat lub Leasing Moc Niskich Kosztów, wpłać minimum 5% opłaty wstępnej i terminowo ureguluj pierwszą ratę. Jeśli Twoje przychody spadną o 50% w porównaniu do ubiegłego roku lub podejmiesz decyzję o zawieszeniu działalności będziesz mógł zrezygnować z umowy leasingowej w przeciągu 12 miesięcy od jej podpisania.

Pobierz regulamin

 

Leasing Moc Niskich Rat

Leasing Moc Niskich Kosztów

Typ produktu: Leasing z rynkową wartością końcową Klasyczny leasing
Przewaga: Spłata tylko utraty wartości w okresie finansowania, bardzo niska miesięczna rata i elastyczny sposób zakończenia umowy  
Wkład własny: Od 0% do 30% Od 0% do 45% wartości auta
Okres umowy: 3 albo 4 lata Umowa na 2, 3, 4 albo 5 lat
Liczba rat: 35 albo 47 rat 24, 36, 48 albo 60 rat
Wartość wykupu: Ustalana zależnie od modelu, zadeklarowanego rocznego przebiegu i parametrów finansowania Wartość wykupu przy umowie na 2 lata – 19%. Przy umowach powyżej 2 lat, od 1% do 19%
Opcje zakończenia: 3 opcje na koniec: zwrot albo wykup pojazdu, spłata pozostałej wartości końcowej w ratach lub jednorazowo Po zapłaceniu wartości końcowej samochód staje się własnością leasingobiorcy
Opcja Leasing Bez Zobowiązań: Przy wkładzie własnym wysokości min. 5%, w przypadku nieprzewidzianej zmiany sytuacji finansowej będziesz mógł zwrócić auto bez ponoszenia dodatkowych kosztów w ciągu 12 miesięcy od podpisania umowy pod warunkiem zapłaty pierwszej raty.

Full Service Leasing

To idealne rozwiązanie dla managerów flotowych i wsparcie w kwestii zarządzania kosztami, ubezpieczenia, napraw serwisowych czy eksploatacji opon! Dowiedz się więcej i poznaj spersonalizowaną ofertę dla Twojego biznesu.

Dowiedz się więcej

LEASING MOC NISKICH KOSZTÓW dla modelu Tarraco: Suma opłat 100,99% dostępna jest dla następujących parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 24 albo 36 miesięcy, wartość wykupu: 24 miesiące –19%, 36 miesięcy -1%.
LEASING MOC NISKICH KOSZTÓW dla modeli Ibiza, Arona, Leon, Ateca, Alhambra: Suma opłat 103,99% dostępna jest dla następujących parametrów leasingu: opłata wstępna: 20%, okres leasingu: 24 albo 36 miesięcy, wartość wykupu: 24 miesiące –19%, 36 miesięcy -1%.
Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto. Parametry przyjęte do kalkulacji raty w zależności od modelu podane powyżej, finalnarata określona w umowie. Ilekroć mowa jest o miesięcznym koszcie elementu wyposażenia opcjonalnego rozumie się przez to zwiększenie raty miesięcznej SEAT Leasing Moc Niskich Kosztów wyliczonej dla przedsiębiorców, przygotowanej przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Ceny przyjęte do kalkulacji rat dostępne są w salonach. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).
SEAT LEASING MOC NISKICH RAT - Podana kwota stanowi miesięczną ratę netto wyliczonej dla wskazanych powyżej założeń. Ilekroć mowa jest o miesięcznym koszcieelementu wyposażenia opcjonalnego rozumie się przez to zwiększenie raty miesięcznej SEAT Leasing Moc Niskich Rat wyliczonej dla przedsiębiorców, przygotowana przez Volkswagen Leasing GmbH Sp. z o.o. Oddział w Polsce. Prezentowane miesięczne raty to wartość netto rat dla oferty SEAT Leasing Moc Niskich Rat. Ceny przyjęte do kalkulacji rat dostępne są w salonach. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. Dostępność i warunki produktu mogą ulec zmianie. Warunki produktu określa umowa.
Pod nazwą SEAT Financial Services oferowane są usługi bankowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce), usługi leasingowe i mobilność (przez Volkswagen Leasing GmbH sp. z o.o. oddział w Polsce) oraz usługi ubezpieczeniowe (przez Volkswagen Bank Polska GmbH sp. z o.o. Oddział w Polsce oraz Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy sp. z o.o. działające jako agenci ubezpieczeniowi).

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.