OdkryjDlaczego nie właśnie teraz?

Dorosłość nie oznacza, że musisz się ustatkować. My nie czekamy. Rozwijamy się. Poznaj nowego SEAT-a Tarraco. Dużego SUV-a z napędem 4x4, na każdą drogę.


Sięgaj po więcej

Nie lubisz iść na kompromisy? Weź wszystko. Wyrazisty styl. Sportowe wykończenia. I inspirująca funkcjonalność.Gotowy na coś nowego?

Stylowy. Sportowy. Inspirujący. Nowy SEAT Tarraco to duży SUV stworzony dla tych, którzy nie boją się przekraczać granic.


PRZEDNI GRILL

Wyrazisty i nowoczesny design z chromowanymi elementami


PEŁNE ŚWIATŁA LED

Pełne przednie i tylne światła LED rozświetlą każdą drogę


PANORAMICZNY DACH

Ciesz się widokiem po naciśnięciu jednego przycisku


Bierz więcej

Do 7 miejsc. Składane. Przesuwane. Dostosowujące się do Ciebie. I wszystkich Twoich planów.

Rozwijaj się. Nie przestawaj dorastać.

Do 7 miejsc. Składane. Przesuwane. Płaska podłoga po złożeniu foteli 2 tylnych rzędów. 700 litrów przestrzeni przy złożonych fotelach trzeciego rzędu. 1 775 litrów przy złożonych fotelach 2 tylnych rzędów.

1 775 litrów przestrzeni bagażowej (przy złożonych tylnych fotelach)
7 foteliWyzwanie? Dla nas to okazja.

Żyj pełnią życia. Nowe technologie. Nowe kierunki podróży. Nowy wygląd. Nic nie może Cię zatrzymać.


WYPOSAŻENIE XCELLENCE

Wyróżnij się dzięki luksusowej desce rozdzielczej XCELLENCE


ELEKTRYCZNA REGULACJA FOTELA KIEROWCY

Z funkcją pamięci dla dodatkowego komfortu


SEAT DRIVE PROFILE

Wybierz jeden z 6 trybów jazdy


Żadnych ograniczeń. Wyłącznie możliwości.

Chcesz żyć na maksymalnych obrotach? Usiądź za kierownicą nowego SETA-a Ibiza FR, który udowadnia, że ograniczenia nie istnieją. 18-calowe felgi, panoramiczny dach, sportowy tylny zderzak w stylistyce FR i czarna tapicerka z kontrastowymi przeszyciami. Gotowy? Ruszaj.


PRZYCISK ALARMOWY

Nie pozwól, by zatrzymały Cię problemy. W razie wypadku system eCall automatycznie wykona połączenie alarmowe. Możesz je również wykonać ręcznie.


WIRTUALNY KOKPIT

Dostosuj do własnych potrzeb 10,25-calowy ekran, który może wyświetlać mapy oraz informacje z systemów wspomagających, takich jak Aktywny tempomat, Asystent pasa ruchu, System kontroli odstępu Front Assist i System rozpoznawanie znaków drogowych.


BEZPRZEWODOWA ŁADOWARKA TELEFONU

Zawsze w biegu? Umieść telefon w bezprzewodowej ładowarce. Ponieważ komfort jest najważniejszy w modelu SEAT-a Tarraco, nowym dużym SUV-ie.


Umów się na jazdę próbną


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.