Promocje serwisowe

UMÓW WIZYTĘ ON-LINE

Szybki i wygodny sposób rezerwacji terminu i usługi w autoryzowanym serwisie.

Umów wizytę


Niech dobrze się kręci!

Wymiana opon na letnie

Dostosowanie ogumienia kół do aktualnej pory roku zwiększa bezpieczeństwo na drodze oraz dodaje pewności za kierownicą. W ASO SEAT sprawnie wymienimy opony w Twoim aucie, abyś mógł podróżować bezpiecznie przez cały rok!

 

Dowiedz się więcej


Zadbaj o niezawodność

Wymiana oleju i filtra oleju

Regularna wymiana oleju i filtra oleju zapewnia odpowiednie działanie silnika oraz zapobiega jego nadmiernej eksploatacji. Zleć tę usługę w ASO, by móc cieszyć się swoim SEAT-em jak najdłużej. Czeka Was przecież jeszcze mnóstwo przygód, prawda?

 

Dowiedz się więcej


Zrób przystanek na bezpieczeństwo

Wymiana klocków i tarcz hamulcowych

Skorzystaj z usługi wymiany klocków oraz tarcz hamulcowych w SEAT Serwis. Nasi fachowcy skontrolują ich sprawność, a w razie potrzeby wymienią na nowe. Razem zadbajmy o to, by nie zatrzymała Cię niespodziewana awaria!

 

Dowiedz się więcej


Nadaj podróży lepszy bieg

Wymiana oleju w skrzyni DSG

Świeży olej pozwala skrzyni DSG pracować z większą wydajnością. Wymieniaj go regularnie w naszych Autoryzowanych Serwisach, by zagwarantować sobie płynniejszą jazdę i uniknąć niechcianych usterek.

 

Dowiedz się więcej


Bo liczy się dobry klimat!

Serwis klimatyzacji

Sprawna klimatyzacja sprawia, że Twoja podróż jest nie tylko przyjemniejsza, lecz także bardziej bezpieczna. Więcej komfortu i mniej ryzyka? Chyba sam widzisz, że warto umówić się na wizytę w ASO.

 

Dowiedz się więcej