Bezpieczeństwo


SYSTEM MONITOROWANIA „MARTWEGO POLA”

Niczego nie przeoczysz

W Alhambrze „martwe pole” lusterka nie stanowi problemu dzięki systemowi wykrywania „martwego pola”, który na bieżąco analizuje sytuację wokół samochodu i w razie potrzeby - ostrzeże Cię przed zagrożeniem.ASYSTENT PASA RUCHU

Zostań na kursie

Asystent jazdy po pasie jest funkcją, która wprowadza bezpieczeństwo w podróży dla Ciebie i Twojej rodziny. Dzięki wykorzystaniu kamery Alhambry system analizuje znaki poziome i sprawdza, czy nie zjechalilśy bezwolnie z naszego pasa ruchu. Jeśli tak, samochód sam wróci na właściwy tor. Baw się jazdą.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZMĘCZENIA

Czas na kawę?

System rozpoznawania zmęczenia aktywnie analizuje Twoje reakcje podczas jazdy. Jeśli cokolwiek będzie wskazywać na zmęczenie, np. ruchy kierownicą - system zasugeruje przerwę w trasie. Zaufaj Alhambrze!7 PODUSZEK BEZPIECZEŃSTWA

Podstawa bezpieczeństwa

Alhambra może być wyposażona nawet w siedem poduszek bezpieczeństwa, w tym chroniącą kolana kierowcy. Poduszki są nie tylko realną ochroną w sytuacji kolizji, ale dadzą Ci także bezcenne poczucie bezpieczeństwa w czasie jazdy.


DODATKI

Więcej funkcji bezpieczeństwa

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Alhambra potrafi rozpoznawać znaki drogowe i wyświetlać je na ekranie tablicy rozdzielczej. Nie przegapisz żadnego znaku, który rzeczywiście znajdzie się na Twojej drodze w danym momencie.

ISOFIX

W dobrze pomyślanym samochodzie rodzinnym nie może zabraknąć systemu montażu fotelików dziecięcych Isofix. Pozwoli Ci on nie tylko wyjątkowo łatwo zamontować fotelik, ale także wpłynie na bezpieczeństwo dzieci. Nie wspominając o wygodzie samego montowania.

UKŁAD WSPOMAGANIA HAMOWANIA

Nie można przewidzieć wszystkiego co może zdarzyć się na drodze. Dlatego Alhambra pomoże Ci w sytuacji zagrożenia kolizją - autonomicznie i w ułamkach sekund podejmując decyzje o zmniejszeniu prędkości i hamowaniu.

SYGNAŁ SEAT-A

S.O.S.

Jeśli z jakichkolwiek powodów będziesz potrzebował pomocy - wystarczy, że dotkniesz ikonki na wyświetlaczu, a system automatycznie nawiąże kontakt z Mobilnym Serwisem SEAT-a


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.