Technologia


Rozładowany telefon? Żaden problem

Niski poziom baterii w Twoim telefonie nie popsuje Ci podróży. Wystarczy że umieścisz go w specjalnym miejscu, a bezprzewodowe ładowanie zajmie się resztą.Parkowanie w łatwy sposób

Zapomnij o stresie związanym z codziennym parkowaniem. Z kamer, która oferuje widok 360º na Twoje auto i System Park Assist, z czujnikami ultradźwiękowymi, dowiesz się, gdzie leżą przeszkody, nawet ich nie widząc.

Łatwa strona życia

ELEKTRYCZNIE STEROWANY BAGAŻNIK

Dzięki Virtual Pedal możesz otworzyć bagażnik nawet trzymając siatki z zakupami w rękach. Wystarczy, że wykonasz ruch nogą pod tylnym zderzakiem, a bagażnik wykryje go i sam się otworzy. Bez Twojego wysiłku.

BEZDOTYKOWY DOSTĘP

Dzięki tej funkcji nie musisz już wyjmować kluczyków z kieszeni do otwarcia auta. Wystarcz, że podejdziesz do samochodu z kluczykiem przy sobie, a on go wykryje i sam się otworzy.

FUNKCJA MY BEAT

Przycisk Start, odpalający auto, pulsuje jak bicie serca – Ateca ożywa, gdy Cię widzi.

Jedź po swojemu

Ateca odnajdzie się w każdym środowisku. Dzięki trybom jazdy Normal, Eco, Sport, Individual, Off Road i Snow przeprowadzi Cię bezpiecznie i komfortowo przez każdą drogę.Gotowość na każdy dzień

Zacznij dzień miło i przyjemnie. Z ogrzewaniem postojowym każdego ranka wsiądziesz do zagrzanego wnętrza SEAT-a Ateca.

Nic Cię nie powstrzyma

Napęd 4x4 pozwoli Ci podróżować płynnie i spokojnie w różnych warunkach pogodowych. Aktywując off-drogowe umiejętności Ateca odkryjesz nieznane dotąd drogi.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
INFORMACJA
Podanie danych osobowych i wyrażenie zgód, o których mowa poniżej jest dobrowolne.
Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawiania.
Administratorem danych osobowych jest GRUPA PGD Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000433795 (dalej jako GRUPA PGD).
Przez Spółki Powiązane rozumie się spółki powiązane z GRUPĄ PGD, których wspólnikiem, udziałowcem lub akcjonariuszem jest spółka HOLDING 1 Spółka Akcyjna Spółka komandytowa z siedzibą w Krakowie, ul. Rzemieślnicza 26, 30-403 Kraków, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla Krakowa-Śródmieścia w Krakowie, Wydział XI Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000491677 (dalej jako Spółki Powiązane).

Blog PGD Grupa PGD Facebook Youtube PGD