search_white Dostępne od ręki

Dostępne od ręki

test-drive Jazda próbna

Jazda próbna

configure Zapytaj

Zapytaj

SUV-y z temperamentem

Porywająca Arona, dynamiczna Ateca czy charakterne Tarraco? Nie czekaj! Już dziś zamów swojego SUV-a SEAT w korzystnej cenie. Poczuj, co znaczy “auto z temperamentem”!

null
Kobieta idzie z rośliną w stronę SEAT-a Arona w kolorze dark camouflage z dachem w kolorze candy white

SEAT Arona

Mały SUV, wielki temperament

Odkryj wielki temperament najmniejszego z naszych SUV-ów: zwinnej Arony! Zachwyć się jeszcze bardziej dynamiczną linią nadwozia, unikalnymi kolorami lakieru i wyrazistymi reflektorami Full LED. Postaw na design, który wyrazi Twój styl.

 • Zachwycający na drodze, zdecydowany w prowadzeniu. Sam zdecyduj, jak lubisz jeździć, wybierając jeden z dostępnych profili jazdy.
 • Podziel wirtualny kokpit 9,2″ na trzy części, aby móc jednocześnie korzystać z map, aplikacji, danych dotyczących jazdy oraz asystentów podróży.
 • Ciesz się jazdą, a my zajmiemy się resztą. Podróżuj bez obaw dzięki takim technologiom jak: przednie i tylne czujniki parkowania, asystent parkowania, kamera cofania.
SEAT Ateca w kolorze dark camouflage stoi na parkingu

SEAT Ateca

SUV na miasto i za miasto

Wyrazista Ateca pomoże Ci załatwić sprawy w mieście i zabierze Cię w niezwykłą podróż, dokąd tylko zechcesz! Odkryj jej przestronne wnętrze i otwórz się na technologię, która ułatwia życie! 

 • Korzystaj z każdej ekscytującej minuty za kierownicą. My zatroszczymy się o resztę. Atekę wyposażyliśmy m.in. w system kamer 360 i technologię FULL Link.
 • Daj się poprowadzić. Ustaw prędkość, a aktywny tempomat z funkcją Front Assist będzie się jej trzymać automatycznie, dostosowując odległość od innych aut.
 • Dzięki wyposażeniu wnętrza, możesz cieszyć się trasą w wyjątkowych warunkach. Korzystaj z elektrycznej regulacji fotela kierowcy i podgrzewanych przednich foteli.
SEAT Tarraco e-HYBRID w kolorze Bila white, ładowanie

SEAT Tarraco

SUV żądny wrażeń

Nie lubisz ograniczeń? Wybierz SEAT-a Taracco. Zapewni Ci wrażenie przestrzeni i dostarczy wyjątkowej ekscytacji podczas jazdy. Dla niego nie ma rzeczy niemożliwych!

 • Dzięki doskonałym właściwościom jezdnym prowadzi się pewnie i dynamicznie. Wybierz wersję dla siebie: benzynową lub hybrydową z łącznym zasięgiem nawet do 730km.
 • 7-miescowe Tarraco pozwoli podróżować Ci w dużym gronie. Jeśli nie potrzebujesz 7 miejsc, możesz powiększyć bagażnik nawet do 1920 L.
 • Technologia Full Link umożliwia dostęp do aplikacji w Twoim smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego poprzez Apple CarPlay™ albo Android Auto™.

Chcesz dowiedzieć się więcej o finansowaniu?

Obejrzyj samochód z domu!

Wejdź do Wirtualnego Salonu SEAT-a i obejrzyj wymarzone auto skąd chcesz! Wykwalifikowani Doradcy SEAT-a odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują korzystną, spersonalizowaną ofertę.

null

Przestrzeń w pełni wyposażona.

Wszystko, czego potrzebujesz.

null

Pełne oświetlenie LED

Wyraziste reflektory LED zapewniają bezpieczeństwo i pozwalają czerpać ekscytujące wrażenia z jazdy niezależnie od warunków pogodowych. Nic Cię nie zatrzyma!

null

Atrakcyjny design felg nawet do 20 cali

Felgi mogą dodawać wyrazistości designowi auta. Wybierz ich wzór, kolor i rozmiar, by podkreślić zdecydowany temperament Twojego SEATa. 

null

Navi System z ekranem 9,2 cala i Full Linkiem

Dojedź tam, gdzie chcesz, kierując się wskazówkami wyświetlanymi na dużym ekranie! Navi System bez problemu połączy się z Twoim smartfonem i ułatwi Ci zwiedzanie nowych miejsc. 

null

System Wspomagania Jazdy

Inteligentne systemy, m.in: Asystent pasa ruchu, Asystent świateł drogowych i Aktywny tempomat sprawią, że jazda autem będzie łatwiejsza niż kiedykolwiek. 

 
Czerwony SEAT Leon ze światłami full LED na parkingu, widok z lewego boku
 

Gwarancja

5 lat gwarancji

Ciesz się każdym kolejnym kilometrem w swoim SUV-ie dzięki 5 letniej gwarancji w standardzie.

Więcej o naszych SUV-ach

Najczęściej zadawane pytania


Dla SEAT-a Arona i SEAT-a Ateca dostępne są następujące wersje wyposażenia:

●       Reference: Wszystko, czego potrzebujesz w codziennych podróżach.

●       Style: Klasyczny i elegancki design.

●       XPERIENCE: Topowe wyposażenie z doskonałym wykończeniem.

●       FR: Czysta moc i sportowa dynamika.

Dla SEAT-a Tarraco dostępne są następujące wersje wyposażenia:

●       Style: To, co najważniejsze na zewnątrz i w środku.

●       XCELLENCE: Zawsze wyrafinowany i gotowy na więcej.

●       FR: Ikoniczny, charakterystyczny, sportowy i gotowy do sprostania kolejnym wyzwaniom.

Mały SUV, taki jak SEAT Arona, to miejski SUV skierowany do szerokiego grona kierowców. SEAT Arona łączy kompaktowe wymiary spotykane w segmencie A0 (przystosowane do miejskiego stylu życia) z większą przestronnością i użytecznością.

SEAT zapoczątkował swoje działania na rzecz elektryfikacji, koncentrując się na modelu PHEV (hybryda typu Plug-in). Naszym pierwszym SUV-em PHEV jest SEAT Tarraco e-HYBRID, który jest dostępny zarówno w wersji XCELLENCE, jak i FR. Opcje te łączą użyteczność SUV-a z większą wydajnością, co w rezultacie daje bardziej przyjazną dla środowiska wersję SUV-a.

 
icon ico-next-gray

Systemy bezpieczeństwa działają wyłącznie w ramach ich technologicznych granic i nadal niezbędne jest zachowanie należytej ostrożności przez kierowcę. Kierowca musi być w każdej chwili gotowy do przejęcia kontroli nad pojazdem. Systemy wspomagające nie zwalniają go z odpowiedzialności za zachowanie szczególnej ostrożności.

 
 

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
 1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy Al. Powstańców Śląskich 22, 30-570 Kraków (dalej zwana Administratorem).
 2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
 3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
 4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
 5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
 6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.