Bezpieczeństwo


SYSTEM POWIADAMIANIA RATUNKOWEGO ECALL

Nie trać ani chwili.

Poważny wypadek? Ten system automatycznie powiadamia odpowiednie służby. Albo sam wykonaj połączenie, naciskając przycisk.SYSTEM WSPOMAGANIA KIEROWCY

Pewność przychodzi sama z siebie.


PRE-CRASH I ROLLOVER ASSIST

System ochrony pasażerów Pre-Crash Assist zaciska pasy bezpieczeństwa i zamyka okna w przygotowaniu na nadchodzący wypadek. A w przypadku dachowania, Rollover Assist uruchamia odpowiednie funkcje, takie jak system eCall.


FRONT ASSIST

Jeśli rower nagle przetnie ci drogę albo samochód przed tobą nieoczekiwanie zatrzyma się, nowy SEAT Tarraco reaguje natychmiastowo automatycznie hamując.


ASYSTENT JAZDY W KORKU I ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent jazdy w korku określa twoją odległość od innych samochodów w ruchu i dopasowuje prędkość, nie opuszczając pasa ruchu dzięki asystentowi.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Nie chcesz nic przeoczyć?

Wiedz, co się dzieje na drodze. Zintegrowana kamera przednia pokazuje ograniczenia prędkości i zakazy wyprzedzania na twoim Wirtualnym Kokpicie.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.