TechnologiaPEŁNA TECHNOLOGIA LED

I wszystko jest jasne.

Rozjaśnij drogę pełnym oświetleniem LED z przodu i z tyłu twojego nowego SEAT-a Tarraco. Dynamiczne kierunkowskazy z tyłu sygnalizują kierunek twojego ruchu.

8-CALOWY EKRAN Z TECHNOLOGIĄ FULL LINK

Łatwiej. Każdego dnia.

Dzięki technologii Full Link, możesz uzyskać bezpośredni dostęp do aplikacji w twoim smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego poprzez Apple CarPlay™ albo Android Auto™. Proste.


WIRTUALNY KOKPIT

Skupiony na tym, co ważne.

System rozpoznawania znaków drogowych. Mapy nawigacji. Aktywny tempomat. System kontroli odstępu Front Assist
i asystent pasa ruchu. Konfigurowany kompleksowy wyświetlacz.

OGRZEWANIE POSTOJOWE

Gotowy, kiedy tego potrzebujesz.

Klimatyzacja dopasowuje temperaturę do twoich preferencji nawet zanim wsiądziesz do środka. Nie musisz już nigdy czekać na dobry start.


KOMFORT I WYGODA

Nic cię już nie zatrzymuje.


OGRZEWANE SIEDZENIA Z PRZODU I Z TYŁU

Każdy chce się przejechać.


3-STREFOWA KLIMATYZACJA

Ustaw różne temperatury w pierwszym i drugim rzędzie.


BEZPRZEWODOWA ŁĄCZNOŚĆ

Lubisz być w ruchu? Bezprzewodowa ładowarka zasila Twój telefon tak, byś nie miał powodów do postoju.


DOZNANIA Z JAZDY

Nie pytaj: dlaczego. Pytaj: dlaczego nie.


BEATSAUDIO™

Dobra muzyka nigdy się nie starzeje. Wzmacniacz 400W. Wysokiej klasy subwoofer. 9 doskonale dostrojonych głośników. Dla doskonałych doznań dźwiękowych.


NAPĘD 4DRIVE

Gotowy na wszystko? System napędu na wszystkie koła 4Drive daje moc, by stawić czoło każdym warunkom drogowym dzięki lepszej trakcji, stabilności i przyczepności.


PROFIL JAZDY

Zoptymalizuj każdą przejażdżkę nowym , dużym SEAT-em Tarraco dzięki profilom jazdy Comfort, Eco, Sport i Individual dla napędu przedniego, oraz Off-Road i Snow dla wersji z napędem 4Drive.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.