Akcesoria

MOCOWANIE DESKI SURFINGOWEJ

Zawsze na fali

Innowacyjne mocowanie deski surfingowej nie zabierze Ci cennego czasu – jest nadmuchiwane i nie wymaga montowania bagażnika dachowego. Prosto, wygodnie, na fali.
WYSTRÓJ WNĘTRZA

Jesteś u siebie

Kierownica w stylu Fitness, czy Sophisticated? Podnóżki i drążek zmiany biegów w kolorze srebrnym? Cokolwiek wybierzesz – wnętrze Twojej Arony będzie w najlepszym stylu. Twoim własnym.

Podstawa dobrego stylu

Wybierz felgi Piano Black z połyskiem albo Sport Black w macie. Każdy wybór będzie dobry – bo to Twój wybór

FELGI ALUMINIOWE, LUSTERKO I PROGI

Ostatnie słowo należy do Ciebie


FELGI ALUMINIOWE

Co powiesz na 18-calowe aluminiowe felgi w kolorze Piano Black? A może wolisz matowe Sport Black? Trudny wybór. A każdy – znakomity.


WSTECZNE LUSTERKO

Fitness Green, czy Sophisticated Pearl Gold? Każde jest piękne na swój sposób. Szkoda, że możemy zamontować tylko jedno.


PROGI

Tu znowu jest wybór. I to na wejściu. Tak więc – Silver, Fitness Green, czy Sophisticated Pearl Gold?

PERSONALIZACJA NADWOZIA

Wybór. Nie kompromis

Każdy detal ma znaczenie. Fitness Green, Sophisticated Pearl Gold, Piano Black czy Silver – wybierz kolor poszczególnych elementów nadwozia i pokaż się na drodze z najlepszej stony.
FOTELIK DLA DZIECKA

Najważniejsi są najmniejsi

Ochrona, bezpieczeństwo, komfort. Jeśli fotelik dziecięcy spełnia te trzy warunki – wszyscy są zadowoleni. Odpręż się i szerokiej drogi! Wszystko jest jak należy. Możesz być tego pewien.

W STYLU CROSSOVERA

SEAT to więcej niż samochód. To styl życia. Sprawdź designerską kolekcję codziennych przedmiotów Crossover Line i daj się zaskakiwać codziennie.

SEAT WEBSHOP

Jesteśmy dla Ciebie!

Umów się na wizytę w Autoryzowanym Serwisie SEAT lub zamów oryginalne akcesoria na naszej stronie internetowej. Wszystko czego możesz potrzebować jest w zasięgu ręki.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.