Technologia

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE I ANTENA GSM

Świat w zasięgu

W nowej Aronie Twój telefon zyskuje nowe możliwości - wzmocnienie sygnału GSM i bezprzewodowe ładowanie w dedykowanym schowku. Więcej urządzeń? Żaden problem. Nie potrzebujesz kontaktu, żeby być w kontakcie.WYŚWIETLACZ MULTIMEDIALNY

Twoje centrum sterowania

Wszystko co lubisz – w dowolnym momencie, tam gdzie jesteś. Brzmi dobrze? Wykorzystaj duży wyświetlacz Arony, dziel się, słuchaj muzyki i nawiguj dzięki systemom Apple Car Play™, Android Auto™ i Mirror Link™.

UDOGODNIENIA TECHNOLOGICZNE

Wygoda, którą pokochasz


SYSTEM BEZKLUCZYKOWEGO DOSTĘPU I URUCHAMIANIA SAMOCHODU KESSY Z FUNKCJĄ HEART BEAT

Nowa Arona po prostu wyczuwa Twoja obecność, jeśli tylko masz przy sobie kluczyk. Otworzy zamek gdy tylko zbliżysz się do auta, uruchomi silnik kiedy naciśniesz przycisk My Heartbeat i wyłączy go jeśli nie będzie potrzebny. System działa bezbłędnie.


BEATSAUDIO™

300 W, potężny subwoofer, sześć głośników i kilka możliwości wyboru źródła dźwięku. Witaj na pokładzie swojej własnej sali koncertowej!


CZUJNIKI DESZCZU I ŚWIATEŁ

Prowadź spokojnie bez względu na warunki na drodze. Twoja nowa Arona jest wyposażona w czujniki deszczu, które automatycznie włączą wycieraczki i system, który dostosuje przednie światła do mijanych pojazdów. Miłej jazdy!

KONCEPCJA WNĘTRZA

Obejmij dowodzenie

Na pokładzie nowej Arony masz pełną kontrolę nie tylko nad aktualnym spalaniem, ale nawet ciśnieniem powietrza w oponach. Asystent Parkowania, czy system monitorujący zmęczenie kierowcy – wszystkie istotne dane pojawią się na wyświetlaczu. Nic nie umknie Twojej uwadze.

PROFILE JAZDY SEAT

Styl to nie tylko design

Większa moc? Sztywniejsze zawieszenie? Tryb Sport, czy Eco? Twój SEAT Arona dostosuje się do Twojego stylu jazdy. Wystarczy, że wybierzesz optymalny profil.


Doskonałe właściwości jezdne

Zanim ruszysz w swoją ulubioną trasę, poznaj SEAT Drive Profile. Ten system umożliwia wybór trybu pracy silnika
i skrzyni biegów, a także zapewnia jeden z najwyższych momentów obrotowych, który ułatwia przyspieszanie
i wyprzedzanie.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.