Bezpieczeństwo

SYSTEM MONITOROWANIA MARTWEGO POLA

Nic Ci nie umknie

Nowa Arona kontroluje otoczenie na drodze przez cały czas. Dosłownie. Jeśli na przykład w trakcie zmiany pasa ruchu nie zauważysz samochodu w tzw. “martwym polu lusterka” - możesz być pewien, że zauważy go system i wyśle sygnał ostrzegawczy. Bezcenne.SYSTEM KONTROLI ODSTĘPU FRONT ASSIST

Więcej przyjemności z jazdy

Aktywny tempomat ACC dostosuje się do warunków drogowych i utrzyma właściwą prędkość. Jeśli samochód przed Tobą niespodziewanie zacznie hamować - system kontroli odstępu Front Assist zareaguje natychmiast i zachowa automatycznie bezpieczną odległość. Prowadzić Aronę to wielka przyjemność.


TECHNOLOGIA BEZPIECZEŃSTWA

Pełna gotowość


TYLNE CZUJNIKI RUCHU

Ruszasz na wstecznym biegu? Ruszaj bez stresu. W razie zagrożenia, czujniki ruchu automatycznie zatrzymają Twój samochód.


AUTOMATYCZNY HAMULEC POKOLIZYJNY

System rozpoznaje moment kolizji i automatycznie włącza hamulec, aby zapobiec ewentualnym dalszym zderzeniom. Minimalizowanie skutków kolejnych kolizji jest jak podwójna ochrona.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZMĘCZENIA

Każdy kierowca potrzebuje czasem przerwy. Dlatego System Rozpoznawania Zmęczenia w Twojej Aronie na bieżąco analizuje Twoje reakcje. I jeśli trzeba – sugeruje odpoczynek.


ASYSTENT PODJAZDU

Zdobądź każdy szczyt

Podjeżdżanie nową Aroną pod górkę właściwie jest tak samo łatwe jak jazda po równym terenie. Zapomnij o hamulcu ręcznym. Asystent Podjazdu zapobiega zjeżdżaniu do tyłu, zanim zdążysz o tym choćby pomyśleć.

KAMERA COFANIA Z ASYSTENTEM PARKOWANIA

Sprytne manewrowanie

To zupełnie nieistotne ile miejsca jest na parkingu. Jeśli jest go choćby na styk – Asystent Parkowania Twojej Arony pozwoli Ci je łatwo i bezpiecznie wykorzystać. Kamera cofania pokaże obraz na wyświetlaczu, a komputer naniesie na niego linię łuku. Wszystko pójdzie gładko. Za każdym razem.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.