Stylistyka

ZEWNĘTRZNY DESIGN

Bądź odważny

Nieśmiałość? O nie! Nowa Arona wyróżnia się z tłumu. Pełne światła LED z przodu i z tyłu nie tylko perfekcyjnie oświetlają drogę, ale także sprawiają, że jesteś jeszcze bardziej widoczny. Ostre przetłoczenia, dynamiczne linie, zwarta sylwetka, bogactwo detali. Nowej Arony po prostu nie da się nie zauważyć. Możesz być tego pewien!

PEŁNE ŚWIATŁA LED

I wszystko jasne

Złe warunki na drodze, kiepska pogoda? Dzięki pełnym światłom LED jesteś zawsze gotów do drogi. Każdej drogi. W każdym warunkach.FELGI ALUMINIOWE

Rozkręć swój styl!

Połączenie siły i lekkości. Pewnie podążaj drogą, którą obrałeś. I zrób to w wielkim stylu.

DESIGN WNĘTRZA

Oczekujesz więcej? Doskonale!

Czas na coś naprawdę wyjątkowego. I czas znaleźć na to przestrzeń. Nowa Arona jest świetną odpowiedzią na pytania, które pojawiają się na Twojej drodze życia. Żadnych skrótów. A więc wymagaj i daj się zaskoczyć..

TAPICERKA

Realizuj wszystko po swojemu

Nowa Arona to nowe możliwości wyrażenia własnego stylu. Wnętrze Twojego samochodu będzie więc odbiciem Twojego wnętrza. Wybieraj śmiało bo wszystko co oferuje Arona jest na najlepszym poziomie.WIELOKOLOROWE OŚWIETLENIE WNĘTRZA

Atmosfera zaprojektowana przez Ciebie

Oświetlenie wnętrza nowej Arony jest nie tylko praktyczne, ale też niesamowicie nastrojowe. Jednym ruchem możesz zmienić kolor światła i odkrywać swój samochód na nowo. Miło.

PRZESTRZEŃ WEWNĄTRZ

Wygląda na to, że możesz mieć wszystko

Usiądź wygodnie. Rozgość się. Zabierz ze sobą bliskich albo ruszaj w pojedynkę. Twoja nowa Arona jest gotowa na wszystko. To gdzie jedziemy?BAGAŻNIK

Żadnych kompromisów

Nowa Arona jest gotowa na podjęcie wszelkich wyzwań. Doskonale zaprojektowana, multifunkcyjna przestrzeń bagażowa to aż 400 litrów objętości. Wypełnij ją tak jak chcesz – z niczego nie musisz rezygnować.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.