Akcesoria

ŁADOWNOŚĆ

Zabierz wszystko ze sobą

Chcesz mieć zawsze wszystko przy sobie? W Nowym Leonie CUPRA wygodnie zabierzesz każdy bagaż. Dodatkowo możesz wybrać funkcjonalne rozwiązania transportowe spośród akcesoriów i np. przewieźć swoje bagaże na dachu.CHLAPACZE

Unikaj zabrudzeń

Chlapacze pomogą uniknąć Ci zabrudzeń dolnej części nadwozia przy wjeżdżaniu w kałuże lub błoto. Nawet na nierównej drodze lub w lecie zachowasz swój styl.

FELGI ALUMINIOWE

Podkręć swoją dynamiczność

Nowy SEAT Leon CUPRA posiada 19-calowe felgi aluminiowe, które podkreślają jego sportowy styl. Wybierz ich kolor i dopasuj je do reszty designu oraz swojego charakteru.DODATKI

Dodaj sobie oryginalnościETUI NA KLUCZYK

W nowym SEAT-cie Leonie CUPRA wszystko ma doskonały styl – nawet kluczyk. Jeśli chcesz, możesz wybrać do niego specjalną, ochronną obudowę.


UCHWYT NA NAPOJE

Pomysłowo i z klasą – specjalny uchwyt pomoże Ci przewozić napój, bez obaw, że się wyleje. Będziesz go miał w zasięgu ręki, tak jak smartfona czy portfel.


DWUSTRONNA MATA BAGAŻNIKA

Twój samochód z jednej strony zawsze powinien wyglądać jak nowy, a z drugiej – być gotowy na każde wyzwanie. Właśnie dlatego dwustronna mata w bagażniku pozwoli Ci przewozić nawet brudne, obłocone rzeczy, zachowując czystość w środku.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.