Serwis

UBEZPIECZENIE

Nikt nie zna lepiej Twojego SEAT-a niż my

Wszyscy wiemy, że wybór ubezpieczenia nie jest łatwy. Dlaczego nie uprościć sobie życia i wybrać od razu najlepszą ofertę? My znamy Ciebie oraz Twojego SEAT-a najlepiej. Wybierając naszą ofertę, możesz skupić się na tym, co naprawdę ważne. SEAT w ostatnich latach zdobył wiele wyróżnień w dziedzinie bezpieczeństwa. Właśnie dlatego możemy zaoferować Ci bardzo solidne i konkurencyjne ubezpieczenie samochodu. Tak jak ufasz nam przy wyborze samochodu, zaufaj nam przy wyborze ubezpieczenia.MOBILNOŚĆ SERWISU SEAT

Na każdą drogę

Przez pierwsze 2 lata Twój SEAT jest objęty standardową gwarancją bez dodatkowych kosztów. Mobilność tej usługi, w tym pomocy drogowej, daje Ci prawdziwy spokój - gdziekolwiek jedziesz. Usługa mobilnego serwisu automatycznie gwarantuje kompleksową, niezawodną pomoc drogową w dowolnym miejscu w Unii Europejskiej i krajach sąsiednich. Nie ma znaczenia, czy będziesz miał wypadek, Twój samochód zostanie skradziony lub uszkodzisz go z własnej winy, my się tym zajmiemy. Mobilny serwis zadba o Ciebie i Twojego SEAT-a - 24 godziny na dobę, codziennie, przez cały rok.


Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.