Bezpieczeństwo

ASYSTENT JAZDY W KORKU

Stała czujność

W nowym SEAT-cie Leonie CUPRA stanie w korku możesz obrócić w przyjemność. Asystent jazdy w korku wykryje
i zmierzy odległość od innych pojazdów i będzie kontrolował przyspieszanie i hamowanie – wszystko zrobi za Ciebie.SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

W zasięgu wzroku

Dzięki kamerom z przodu auta, Leon CUPRA rozpozna znaki przy drodze i przypomni Ci o nich, gdy np. przekroczysz prędkość.


BEZPIECZEŃSTWO PASYWNE

Twój osobisty asystent


OCHRONA PIESZYCH

System ochrony pieszych ostrzeże Cię, jeżeli ktoś wejdzie w Twoją linię jazdy. Funkcja zaalarmuje Cię o tym akustyczne
i wizualnie, a w razie potrzeby aktywuje hamulce.


ESC

Ten system został zaprojektowany po to, by z Leona CUPRA wykrzesać jeszcze więcej przyjemności z jazdy. Dzięki ESC, czyli kontroli stabilizacji toru jazdy, czujniki wykrywają obrót kół i pomagają zachować przyczepność na śliskiej nawierzchni.


INTELIGENTNY ASYSTENT BEZPIECZEŃSTWA

W nowym SEAT-cie Leonie CUPRA możesz się zrelaksować wiedząc, że inteligentny asystent bezpieczeństwa ostrzeże Cię przed zagrożeniem, a w razie potrzeby automatycznie sam uruchomi hamulce, możesz cieszyć się tylko przyjemną stroną prowadzenia.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZMĘCZENIA

Oczy zawsze otwarte

Nie musisz martwić się o zmęczenie – funkcja rozpoznawania zmęczenia działa razem z czujnikiem, który kontroluje Twoje zachowanie na drodze. Jeśli wykryje Twoje znużenie, zaproponuje Ci przerwę na kawę.ASYSTENT PASA RUCHU

Zawsze na dobrym torze

Asystent pasa ruchu zapobiegnie niepożądanej zmianie pasa ruchu – ostrzeże Cię i skoryguje ruch kierownicą, jeśli zjedziesz ze swojego pasa nie używając wcześniej kierunkowskazu. Dzięki temu, Leon CUPRA zawsze pozostanie na swojej drodze.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.