Stylistyka


WNĘTRZE

Tylko dynamizm

To, co znajduje się na zewnątrz, jest równie ważne jak to wewnątrz. Leon CUPRA to auto doskonale zaprojektowane. Jego linie tworzą wyjątkowy, dynamiczny kształt, który dostarczy Ci dawki niesamowitych emocji na drodze.PEŁNE ŚWIATŁA LED

Oświeć każdą drogę

Pełne światła LED w nowym Leonie CUPRA są ikoną designu. Łącząc piękną stylistykę, technologię
i bezpieczeństwo, zapewnią Ci pewność na każdej trasie.


ZEWNĘTRZNE DETALE

Wykończona do perfekcji


OSŁONA CHŁODNICY CUPRA

Klasyczna CUPRA: precyzyjnie wykończona osłona chłodnicy, która jest wzorem stylu i sportowego ducha. Posiada także wyraźny podpis w postaci znaczka CUPRA.


SPOILER CUPRA

Nowy SEAT Leon zawdzięcza swój aerodynamiczny wygląd prostym, lecz pięknym detalom - tylny spojler jest jednym
z nich.


PODWÓJNY UKŁAD WYDECHOWY

Tył nowego SEAT-a Leona CUPRA nigdy nie wyglądał tak dobrze. Podwójna końcówka rury wydechowej zdradza, że
w tym samochodzie drzemie duża moc. Wydech został zaprojektowany specjalnie do zwiększenia wydajności auta, zapewniając mu charakterystyczny, ekscytujący ryk. Nie będziesz mógł przestać o nim myśleć!

POJEMNOŚĆ BAGAŻNIKA

Przestrzeń nie tylko na co dzień

Aż 1470 litrów bagażu zmieści się do Nowego Leona w CUPRA ST. Imponujące, prawda? Okazuje się, że wybierając auto sportowe wcale nie musisz rezygnować z przestrzeni.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.