Akcesoria

PAKIET AERODYNAMICZNY

Daj się zauważyć

Pakiet aerodynamiczny został stworzony po to, abyś wyróżnił się na drodze. Prowadź spokojnie, a innych zostaw daleko
w tyle – niech podziwiają dopracowane w każdym szczególe detale, które nowemu SEAT-owi Leonowi 5D nadały sportowego charakteru.NAKLEJANE PASY

Sportowy charakter

Nowy SEAT Leon jest piękny sam w sobie. Jeśli jednak chcesz mu dodać odrobinę sportowego charakteru, wybierz naklejane matowe pasy, które idealnie dopasują się do Twojego auta. Z nimi będziesz nie do zatrzymania!


TRANSPORT

Niekończące się możliwości

Często Ci się zdarza, że chcesz zabrać ze sobą rzeczy, które są po prostu za duże? Z nowym SEAT-em Leonem przestaniesz mieć takie problemy. Samochód posiada wiele dodatkowych rozwiązań ułatwiających transport Twoich bagaży. Pakuj się i w drogę!

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE

Zawsze przygotowany

W okresie zimowym trzeba być przygotowanym na każdą sytuację. Wyposaż swojego SEAT-a Leon w łańcuchy śniegowe, które sprawią, że zawsze będziesz trzymał się wyznaczonej drogi.KONSERWACJA

Zawsze w dobrej kondycji

Konserwacja Twojego auta nie musi być tak trudna, jak myślisz. Proponujemy Ci rozwiązania, które ochronią nowego SEAT-a Leona przed zadrapaniami i innymi uszkodzeniami. Piankowe mocowanie, gumy ochronne, folie czy chlapacze sprawią, że będziesz cieszył się nieskazitelnym wyglądem Twojego samochodu przez lata.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.