Bezpieczeństwo

ASYSTENT JAZDY W KORKU

Stop stresowi, Start radości z jazdy

W nowym Leonie stanie w korku możesz obrócić w relaks. Dzięki Asystentowi jazdy w korku samochód sam będzie weryfikował odległość od innych pojazdów i przejmie kontrolę nad przyspieszaniem i zwalnianiem.FUNKCJA OCHRONY PIESZYCH

Zawsze czujny

SEAT Leon zachowuje się tak, jakby miał szósty zmysł. Dzięki funkcji ochrony pieszych samochód wykryje osoby przechodzące przed autem i zaalarmuje kierowcę akustyczne oraz wizualnie o niebezpieczeństwie, a w razie potrzeby aktywuje hamulce.


INTELIGENTNY ASYSTENT BEZPIECZEŃSTWA

Przejmujemy ochronę

Jazda SEAT-em Leonem to przyjemność. Wiedząc, że czuwa nad Tobą Inteligentny asystent bezpieczeństwa z automatycznym włączaniem hamulców w razie niebezpieczeństwa, zawsze możesz liczyć na wsparcie na drodze.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZMĘCZENIA

Oczy szeroko otwarte

Życie pełne emocji może sprawić, że będziesz potrzebował odpoczynku. Nie martw się – jeśli w trakcie prowadzenia auta pojawi się zmęczenie, nowy Leon wykryje to i zasugeruje przerwę na kawę. Warto mu zaufać.


AKTYWNY TEMPOMAT

Mała pomoc

Ustaw stałą prędkość i ciesz się wygodną jazdą. Dzięki aktywnemu tempomatowi nie musisz martwić się o przyspieszanie i hamowanie – system będzie to robił za Ciebie, w zależności od samochodu znajdującego się przed Tobą. A Ty zrelaksuj się, zasłużyłeś na to.


SZCZEGÓŁY

Systemy wspomagania jazdy


ASYSTENT PASA RUCHU

Asystent pasa ruchu zapobiegnie niepożądanej zmianie pasa ruchu – ostrzeże Cię i skoryguje ruch kierownicą, jeśli zjedziesz ze swojego pasa i nie użyjesz wcześniej kierunkowskazu.


ASYSTENT ŚWIATEŁ DROGOWYCH

Asystent świateł drogowych automatycznie przełączy światła z drogowych na mijania, gdy wykryje inne auto jadące z naprzeciwka lub teren zabudowany.


SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH

Dzięki kamerom z przodu auta, Leon SC rozpozna znaki przy drodze i przypomni Ci o nich, gdy np. przekroczysz prędkość.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.