Stylistyka

LINIA NADWOZIA

Ikona stylu

To niesamowite, jak nowy SEAT-a Leon potrafi przyciągać wzrok. To za sprawą jego linii, które zostały zaprojektowane tak, aby kreować stylowy i uwodzicielski kształt. Spójrz tylko na jego przednie i tylne zderzaki! Czyż nie podkreślają jego siły i niepowtarzalnego charakteru? Ikonie stylu trudno zaprzeczyć...


PEŁNE ŚWIATŁA LED

Jaśniejsza każda droga

Oszczędnie mówiąc, pełne światła LED w nowym Leonie to niezwykłe połączenie ekonomii ze stylem i bezpieczeństwem. Ulepszona technologia, nowoczesna konstrukcja i drapieżny, lecz piękny wygląd, rzucają nowe światło na każdą drogę. A Ty czujesz się pewniej, bo widzisz więcej.

FELGI ALUMINIOWE

Wszystko kręci się wokół stylu

W nowym Leonie każdy detal ma znaczenie. Jak myślisz, które z proponowanych felg aluminiowych będą najlepiej pasowały do Twojego nowego Leona? Wybierz spośród kilku rozmiarów: od 16- do 18-calowych i wzorów. Tak, jak Ci się podoba.STYLISTYKA WNĘTRZA

Poznaj jego złoty środek

Wnętrze nowego SEAT-a Leona, wykonane z wysokiej jakości materiałów, zostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoich bliskich. Doświadczysz w nim komfortu, ergonomii i funkcjonalności na każdym miejscu. Nawet tylnym. Przestronne wnętrze nowego Leona to złoty środek na komfortową jazdę.

TAPICERKA

Czas na jakość

Siedzisz wygodnie? Przyzwyczaj się do tego. Nowy SEAT Leon zapewni Ci komfort dzięki fotelom i tapicerce wykonanym z wysokiej jakości materiałów. Wszyscy będą czuli się zrelaksowaniZostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.