Technologia

SCHOWEK Z FUNKCJĄ BEZPRZEWODOWEGO ŁADOWANIA TELEFONU I WZMACNIACZEM SYGNAŁU

Życie bez trzymanki

W nowym Leonie możesz się zrelaksować. Nawet jeśli Twój smartfon się rozładuje, będziesz mógł skorzystać
z bezprzewodowej ładowarki – bez użycia rąk, bez kabli i bez bałaganu sprawisz, że Twój telefon wróci do życia.KAMERA COFANIA

Dodatkowa para oczu

Chciałbyś mieć oczy dookoła głowy? Nowy SEAT Leon pozwoli Ci na to. Tylna kamera ułatwia nie tylko parkowanie, ale także manewrowanie w ciasnych uliczkach. Nic Ci nie umknie.

TECHNOLOGIA FULL LINK

Rozrywka na każdym kilometrze

Navi System Plus? Jest! Media System Plus? Jest! Dzięki technologii Full Link z 8-calowym wyświetlaczem w nowym Leonie masz wszystko. Możesz być pewny, że jedziesz dobrą drogą.TECHNOLOGIA FULL LINK

Usiądź i zrelaksuj się


SYSTEM BEZKLUCZYKOWEGO DOSTĘPU I URUCHAMIANIA SAMOCHODU KESSY

Masz pełne ręce? Z KESSY możesz otworzyć samochód bez użycia kluczyków – wystarczy że podejdziesz do nowego Leona, a on sam odblokuje zamki. Gdyby wszystko było tak proste.


CZUJNIK DESZCZU I ZMIERZCHU

Czujnik sam wykryje deszcz lub gdy na zewnątrz zrobi się ciemno. Ty nie musisz robić nic! Nowy Leon automatycznie włączy wycieraczki i reflektory, byś czuł się bezpiecznie na drodze.


SEAT DRIVE PROFILE

Życie jest nieprzewidywalne, prawda? W nowym Leonie możesz jednak czuć się gotowy na każdą sytuacje. Wszystko masz pod kontrolą! Dzięki trybom jazdy Normal, Sport, Eco
i Individual wjedziesz na wiele nowych dróg.

Zostaw nam swoje dane

skontaktujemy się z Tobą i dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb

lub
* Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną.
Uprzejmie informujemy, że:
  1. Administratorem Państwa danych osobowych jest GRUPA PGD Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Krakowie przy ul. Rzemieślniczej 26, 30-403 Kraków (dalej zwana Administratorem).
  2. Inspektorem Ochrony Danych jest Krzysztof Bielawski, z którym kontakt możliwy jest pod nr tel. +48 33 4861 986 oraz adresem e-mail iod@holding1.pl .
  3. Państwa dane (imię i nazwisko, numer telefonu, adres e-mail) będą wykorzystywane w celu realizacji Państwa zapytania oraz są niezbędne do przedstawienia oferty.
  4. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Z powyższych praw można skorzystać zgłaszając się do Inspektora Danych Osobowych (dane powyżej).
  5. Dane osobowe będą przetwarzane przez 6 miesiące od ostatniej oferty przedstawionej przez Administratora.
  6. Państwa dane mogą być powierzone podmiotom, którym Administrator zleca wykonanie usług wsparcia IT w imieniu i na swoją rzecz.